Można używać pendrive w Viście jako pamięć ram na grach kom

Można używać pendrive w Viście jako pamięć RAM do gier komputerowych???

jeśli uda ci się podłączyć do złoncza na kości pamięci umieszczonego w płycie głównej to zapewne będziesz mógł hahahaahahahaahah

bardzo śmieszne

owszem hahahahahahaha to chyba najgłpusza rzecz jaką w życiu słyszałem

W beta viscie moza było tak zrobić a w finale nie wiem

Wypowiedzi kolegi heezootoo są bardzo ale to bardzo płytkie. Po pierwsze jaką pojemność pendrive posiadasz… Po drugie… pamięć SD lub Pendrive’y w readyboost spełniają funckję przyspieszenia ramu poprzez dodanie ( kiluset Mb pamięci ) właśnie z zewnętrznej pamięci flash. Jeśli masz dużą pojemność karty SD lub pen’a więcej rzeczy ładujących się w systemie przejdzie Ci na Pamięć flash a w ten sposób zwiększysz ilość wolnego miejsca w kości ram :slight_smile: Więc raczej minimalne odczucie zauważysz.

to nie jest pamięć RAM! !!

Człowieku poczytaj trochę o Funkcji ReadyBoost a nie uważasz że jesteś najmądrzejszy

http://www.microsoft.com/poland/technet … rt025.mspx

I jaką to spełnia funkcję

Mam 16GB pendrive

chętnie poczytam ale chce mi się z was śmiać naprawde :shock: no koments

Czy to CORSAIR Voyager ?

no

Podłącz Pen … Do USB… i Zarezerwuj całe 16 GB na ReadyBoost i odpal grę i zobacz czy masz jakieś przyspieszenie w grach czy coś Ci odciąży. Ale Myślę że tak…Minimalna różnice odczujesz 100 % - procentowo !

Swoją droga… fajny pendrive ;F

dzięki

Złączono Posta : 30.03.2007 (Pią) 14:07

A mam zamiar do tego dokópić jeszcze 8GB będze to współpracowało z tymi 16-stomaGB???

Możesz używać tylko jednej pamięci flash. Więc… nie da rady dwóch na raz

Z tego co widzę… to musisz mieć kasę na takie zabawki a więc jeśli masz przeznaczyć pieniądze na pendrive’a 8 GB to lepiej kup 512 lub 1 GB pamięci Ram

dzięki za podpowiedz

Złączono Posta : 30.03.2007 (Pią) 14:11

a jakie są największe pomięci pendriv-ów

może on poprostu lubi się bawić drogą okrężną może to troche dziwne ale tacy ludzie istnieją;p;p;p

Największy dostępny jaki widziałem to 16 GB

heezootoo masz stosunkowo dobry sprzęt ale znam ludzi którzy mają lepsze

Złączono Posta : 30.03.2007 (Pią) 14:23

wszystkich zapraszam na moją stronę internetową http://yoh.vgh.pl/news.php zalogujcie się i zagłosujcie w ankiecie, to będe wiedzał że byliście na tej stronce

Złączono Posta : 30.03.2007 (Pią) 14:29

A ktoś pomoże mi szukać najtańszych pamięci RAM w jednej kości 1GB

mogą być w parach! !!

:x

no coments, lepiej poczytaj regulamin