Można zresetować menu w noki n95?

Witam serdecznie! Otóz mam problem, kiedyś przez przypadek nie wiem kompletnie jak ale na ikonce Internet bawiłem sie w opcjach i gdzies go przeniosłemi nie wiem gdzie i teraz mam o jedna ikone w siatce menu mniej. Czy wiecie może jak zrestartować menu zeby wszystko było od początku, wszystkie ikonki? Pozdr pinio150 :lol:

Sformatować telefon?

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/FAQ/Jak_sformatowa%E6_telefon?/ Krok po kroku :slight_smile:

ro co dałeś romi nic nie dało, zostało przywrócone wszystko to co nie chciałem żeby było przywrócone a to co potrzebne sie nie przywróciło. ee tam mniejsza z tą ikonką Internet i tak za to trzeba płacić wiec to jest mi nie potrzebne. W głownym menu dodał sie folder którego nie moge usunąć macie jakieś propozycje jak go usunąć?

dajesz na opcje i usuń? ale najpierw wywal luzem wszystko z tego folderu…

dobra rozkminiłem sprawe z tym zablokowanym folderem faktycznie zadziałało. Ale teraz mam jedną luke w menu brak ikonki Internet jak ją można spowrotem przywrócic lub na nowo wstawić, jakieś sugestie? :?:

wyłącz i włącz telefon…

Czemu miało służyć ta czynność ? :arrow:

spróbuj… mi pomagało na 3650 jak miałem problemy z menu (luki albo ikonka puzla bez nazwy :stuck_out_tongue: )

ale ja na ikonce internet wziołem przez przypadek jakoś przenieś i nie wiem gdzie to przeniosłem i teraz mam jedno wolne miejsce czyli dziura :slight_smile: