Mozzilla

Nie wiem czy to dobre miejsce n ten temat ale najwyzeh wielki admin go wykasuje nodobra do rzeczy: Mam problem od 2 miesiecy uzywam Mozilla Firefox 2.0.0.3 poniewaz stardandowy Windows Eplorer jest wolny ale jakies dwa dni temu kiedy siedzialem na internecie

(w mozilli) nagle firefox sie wyloczyl a kiedy prubuje od nowa wloczyc wyskakje kkomunikat ::: This aplication has falied to start becouse js3250.dll was not found.Re instaling the application may fix this problem.

Wiele razy instalowalem i sciagalem (Z TEJ ZAROBISTEJ STRONKI) TEZ CHWILE PODZIALA I SIE WYLOCZA AA i sciagnolem Opere i jest to samo tylko troche dluzj dziala BLAGAAAAAAAAAM POOOOOOMOOOOCYYYYY :cry: :frowning: :frowning:

Popraw tytuł na konkretny i błędy - na forum piszemy po polsku. Polecam przeczytać regulamin.

odinstaluj Mozillę ,przeczyść pozostalosci po Mozilli w rejestrze,przeskanuj antywirusem,anty spyware i zainstaluj Mozillę i sprawdź czy będzie działała to samo zrób z Operą

http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?t=497761

znalazłem coś takiego na forum mozilli

  1. znajdz plik: C:\Windows\System32\ipv6monl.dll i go usuń

  2. przeinstaluj mozille i powinno być gyt.

sprawdz jeszcze sobie system jakims programem do usuwania spyware’u

P.S. jesli danego pliku ipv6monl.dll sprawdz czy jest plik o nazwie ipv6mon.dll to go też usuń

ipv6mon.dll -> biblioteka monitora IF -> jest to plik systemowy Windows’a.