MP3 Creative MuVo TX SE - błąd!

Mam MP3 Creative MuVo TX SE i na poczatku ( przez miesiąc ) wszystko działało Ok, ale dziś, gdy chciałem wgrać nowe MP3 pojawia mi się błąd “nie mozna utworzyć nowego pliku lub folderu” czy coś takiego. Nie mogę wgrać nic nowego. Co mam robić???

a może po prostu brak miejsca.

zobacz w ‘Moj komputer’ ile wolnego miejsca jest na Muvo

mam jeszcze połowe, a poza tym to powinno być miejsce bo mam 1GB pamięci, a zajmuję 400MB.

skopiuj komunikat błedu (w momencie pokazania - daj Alt+PrintScrn ) potem wrzuć screena.

A czy możesz kopiowaać z Muvo na dysk i kasować pliki na Muvo?

4ec9b5d8ad23fd68m.jpg

z MP3 moge na dysk wrzucić i moge też tam kasować. warte uwagi MOŻE jest to, że na pasku start pojawia mi się ikonta “bezpiecznego usuwania sprzętu”, która wcześniej się nie pojawiała.

powiem też, że format systemu nie wchodzi w gre, bo czytałem na innych forach, ze tak robili.

wspomnę jeszcze, ze mogę wrzucić pliki w “same” lub w folderze, ale tylko do Recorded Tracks, ale nie chcą one tam działać.

Najprawdopodobniej będziesz musiał zrobić format pamięci odtwarzacza, zrobisz go dokładnie tak samo jak format innego dysku. Zrób jednak jego pełny format a nie wymazywanie. Powinno pomóc.

dzięki. juz wszystko jest ok. dzięki wam ludkowie :stuck_out_tongue:

*temat chyba już do śmietnika, chociaż mozna go zostawić innym*