Mp3 creative nie działa

Mąż znalazł mp3 (creative muvo tx fm),ale niestety jak włączamy to pokazuje się info “FILE SYSTEM ERROR”,kolega podpowiedział aby ja sformatować,ale to nic nie pomogło.

Po wyświetleniu tej informacji mp3 wyłącza się i nie można włączyć ponownie.

Może ktoś wie co z tym zrobić,aby zadziałało???

jak to znalazł??na ulicy??jeśli tak to może ktoś wyrzucił bo mu nie działał!

no znalazł,czy to takie dziwne???

Ja miałem podobny problem z Creative MuVo Micro N200. Rozwiazała go wymiana firmware’u.

>>Tutaj<< masz najnowszy firmware do Creative MuVo TX FM

Hmm… ja ostatnio miałam ten sam problem z mp3. Dalam do naprawy, i okazało sie że musieli wymienić pamięć :|.

ALe teraz już działa… na szczęście :smiley: :smiley:

Pomine kwestie znalezienia…

W Polsce TRUDNO znaleść cos takiego na ziemi :slight_smile: ale co tam…

A więc tak:

Ściągnij firmware stąd.

"Requirements:

* Microsoft® Windows® XP, Windows 2000, Windows Millennium Edition or Windows 98 Second Edition

* Available USB port (version 1.1 or higher)

* Creative MuVo TX

* Creative MuVo TX Driver MuVoTX_DRV_LB_1_00_05_250.exe

Notes:

* To install this firmware

  1. Transfer all files from your player to your computer before installing the firmware.

  2. Connect your player to your computer while pressing and holding the Play button. Press the Play button for another 10 seconds after connecting the player to your computer.

  3. Release the Play button. A dialog box appears, prompting you to install a Player Recovery Device driver.

  4. Follow the instructions on the screen to complete the device driver installation.

Important: If Found New Hardware Wizard is not able to locate the Player Recovery Device driver, make sure you download and install the Creative MuVo TX Driver MuVoTX_DRV_LB_1_00_05_250.exe.

  1. Once the Player Recovery Device driver installation is complete, double-click the firmware .EXE file.

  2. When the NOMAD MuVo TX Firmware Download dialog box appears, click the Start button.

  3. Follow the instructions on the screen to complete the installation.

  4. Disconnect your player."

Przepraszam… nie chciało mi się tłumaczyć… w razie czego pisz.

Ten Recovery Mode włączasz trzymając przycisk play w MP3 i jednocześnie podłączasz do portu U.S.B… reszta prosta…

Mam taki sam odtwarzacz… też fiksował… zainstalowałem to firmware i działa bez zarzutu… nawet dzwięk się polepszył :slight_smile:

Witam,

Mam problem z odtwarzaczem mp3 Creative MuVo Tx 512MB . Otóż dostałem go od kolegi z Anglii i wczoraj wieczorem zaczął mi szwankować najpierw pojawił sie po właczeniu napis : no music - a mp3 były prawidłowo wgrane wiec pomyslałem ze wystarczy go sformatować niestety to nie pomogło … Wgrałem następnie firmware ze strony producenta - (napewno do tego modelu) i od tamej pory USB go nie wykrywa ani po wyjeciu sie nie włącza… prosze o Pomoc bo dzwoniłem do srewisu i nie uznają mi gwaracji bo nie był on kupiony w polsce - POMOCY!!

GrOcAL a opcja nowy temat zniknęła?? :-k :expressionless:

to wygłąda że jego pamięć szwankuje