MP3 do 100-120zł

Witajcie. Szukam jakiegoś sensownego odtwarzacza MP3. Cenowo w okolicach 100-120zł. CO musi go cechować? Musi posiadać radio FM, najlepiej spora pojemność lub wejście na kartę, jakiś klips do przyczepienia, małe gabaryty i małą wagę. Dodatkowy atut to obsługa tagów :slight_smile: Znalazłem SansaClip Sport - wygląda całkiem ciekawie. Z tego wyczytałem ma radyjko, wejście na kartę i inne takie. Cenowo może trochę drożej, ale liczę, ze może będzie jakaś okazja :wink: Mam jedna pytania co do tego urządzonka - może ktoś korzysta i coś powie .

  1. Jak działa radio - w miarę ok, bo wcześniej miałem takie badziewie, ze raz łapało, raz nie.

  2. Czytałem o limitowanej liczbie utworów jakie wykrywa urządzenie - zapewne nie przekroczę tych 2000, ale warto zapytać :stuck_out_tongue:

  3. Jest tam blokada klawiszy - czytałem, ze jest z tym problem.

  4. Bateria rzeczywiście tyle trzyma? Nie mówię, ze będę to tłukł 25h, ale żebym mógł z tydzień, dwa pochodzić w kierunku dom-> praca, praca-> dom  bez potrzeby ładowania, a nie szukać gniazdek co 2 dzień - to już ta co mam na baterii AAA trzyma 2-3 tygodnie :slight_smile:

 

Ponadto jak jest z jakością dźwięku. Nie jestem jakiś mega znawcą żeby się na ten temat wypowiadać, ale wolałbym uniknąć trzasków itd.

 

Może ktoś poleci inny odtwarzacz, kto wie :slight_smile:

 

Pozdrawiam

Od ponad półtora roku mam Sandisk Sansa Clip Plus i jestem zadowolona. Musiałam tylko dokupic lepsze słuchawki (Philips she3590 - cena ok. 25zł). Niestety mój komputer nie odczytuje sansy, ale wystarczy włozyć kartę (jej chyba nie było w zestawie) do czytnika kart i nie ma problemu ze zgraniem utworów. Ładowarkę miałam “w spadku” po wysłużonym Creative Zen Ston Plus, więc tez nie ma problemu z ładowaniem baterii. Naładować baterię można również podłączając Sanse do komputera.

 

  1. Radia słucham rzadko, ale raczej działa bez większych problemów

  2. Mam kartę 4 GB, co prawda nie jest zapełniona w połowie, ale czyta wszystkie utwory

  3. Blokada jest, ale z niej nie korzystam, bo jeszcze nie zdarzyło mi się, by coś sie włączyło przypadkiem

  4. powinna starczyć

 

Jakość dźwięku jest dobra, jest kilka opcji eq plus własne ustawienia (sama z niej korzystam)

 

Poza tym ma miejsce na audiobooki, mozesz tworzyc playlistę, ocenić utwór, powtarzac 1 utwór lub cały np. folder, odtwarzac losowo, na bierząco wyświetla się poziom baterii i mozna również sprawdzić jej procentowe zużycie…

 

Reasumując jestem zadowolona z Sansy

A nie chcesz troszkę dołożyć i już kupić MP4 jak taki Philips?