Mp3 do 200 zł

Wstępnie oczywiście odrzuciłem Creativy. Zastanawiam się nad MPIO ML300, ML100 (już miałem) i iRiver T60.

Wymagania:

  • zasialnie: baterie, akumulatory

  • radio

  • pamięć przynajmniej 1 GB

A może kupić coś tańszego (np. Sansa m240) i do tego dobre słuchafony?

Witam,

niedawno zakupiłem odtwarzacz mp3 firmy Grundig tzn pod koniec września, a dokładnie model MP704.

Co mogę o nim powiedzieć ?

Jakość dźwięku bardzo czysta, wszystkie wyżej wymienione funkcje posiada, pamięć o pojemności 2 GB, radio (pamięć do 30 stacji), dyktafon, możliwość nagrywania audycji radiowe (nawet do 88 kb/s), bezproblemowa komunikacja (port USB).

Wady ? Dla mnie wad nie ma, jedynie słuchawki w komplecie mają króciutki przewód ale da się wytrzymać.

Jednym słowem jest bardzo zadowolony i polecam.

Pozdrawiam,

Daniel.

I słusznie.

Długo trzyma, ale:

Więc dla odmiany coś innego. :wink:

Patrząc na ceny stoi powyżej 200zł…

A więc:

Do 200zł spokojnie.

Ma, baterie AAA, i pamięć 1GB. Wydaje mi się, że dla mp3 wystarczająco… Choć są i tacy, że 4GB im nie starcza. :stuck_out_tongue:

Ja od zawsze uzywalem creativow i jestem zadowolony. jesli chcesz moge Ci sprzedac MuVo v100 limited edition za 110 zł, nowy. Pozdrawiam. wrazie co gg 3879995.

ja ci polece Sanse M240 firmy Sandisk i słuchawki Sennheiser MX400 za około 60zł te dołączone możesz wywalić bo są do dupy.

wejdż także na stronkę:

http://forum.mp3store.pl/

dam napisz posta i ci napewno doradzą uważaj na tanie podróbki słuchawek po 30zł boto jest bedziewie.

a ja polece sanse c240…tania(~200), znakomita jakosc dźwięku, system podobny do ipoda i złącze micro sd…czego więcej trzeba…

Może rozwiniecie swoje wypowiedzi ?

Ufam ludziom na forum.mp3store.pl , którzy porównali sobie Creativy chociażby z iRiverami. I według nich nie są warte swojej ceny. A co do T60, to można go na Allegro za 190 zł.

Chodzi mi o konkretne argumenty a nie o lanie wody… :roll: