Mp3 do biegania do 300zł

Witam mam do wydania max 300zł na mp3 do biegania + etui

proszę o jakieś dobre modele

pozdrawiam

Bedę nudny, ale polecam Sandisk Sansa Clip+ . pojemności od 2 do 8GB, do tego slot na kartę microSD nawet do 32GB. Ma klips, co może wyeliminować potrzebę kupna etui, chociaż trzeba przetestować, bo czasem lubi się wypiąć - zależy do czego przyczepiamy. Ja wpinam zwykle w szlufkę od jeansów, ale podejrzewam, że jeansy nie nadają się do biegania więc musisz się zastanowić czy miałbyś gdzie go wpiąć. Ma ekranik, malutki ale czytelny, chociaż w czasie biegu mógłby być problem z odczytem. Bardzo wygodna obsługa bezwzrokowa, co też może być przydatne dla biegacza. Po wgraniu alternatywnego oprogramowania (Rockbox) istnieje możliwość dodania interfejsu głosowego (głos w słuchawce informuje nas np. o tytule odtwarzanego utworu), ale nie testowałem jak to działa.

Ja bym do biegania poleciła najprostszy odtwarzacz mp3 Sony NWZ b162 to kosztuje jakieś 139zł (np. tutaj: http://www.mixelectronics.pl/ipod_odtwarzacze_mp3mp4), on jest dobry bo ma klips i możesz go sobie przypiąć tam gdzie chcesz, żeby Ci nie przeszkadzał.