Mp3 do telefonu komórkowego?

(Kaszka) #1

Mam pewien problem a raczej pytanie :slight_smile: czy istnieje program który by zmniejszał pliki mp3 z np. 6mb na 2mb. Chodzi mi oto ze na moją komóre nie moge wrzucić więcej niż 6 mp3 a wiem ze można więcej poprzez właśnie zmniejszenie rozmiaru takiego pliku jak robi to niby mój kumpel który ma tą samą komóre Simens SL 45i.

(m89) #2

można zmniejszyć bit rate np dbpoweramp

(ROD@CS) #3

Lub je skrócić ?? :frowning:

(m89) #4

można zmniejszyć bit rate'a ale wtedy tracisz na jakości (masz tam sporo jakości do wyboru w dbPowerAmp-ie)

(ROD@CS) #5

a kurcze to tak można kombinować z MP3 ?? niewiedziałem może jeszcze otym ktoś wie ?? GG-1681831 lub e-mail Woytas-93@go2.pl

(bartus2003) #6

sąprogramiki to konwertu pliku mp3 tylko ze wtedy slychac gorzej

jak sie ma tela na MMC to to nie gra roli :smiley:

(Siekiera666) #7

bartus2003 ja sie ma 3650 (słąby głośnik) to nie gra roli :stuck_out_tongue: bo np w ngage na słóchawkach słychać róznice

(bartus2003) #8

punkroker za bardzo nie rozumiem twego postu ale na stronie producenta nokii 3650 są sluchawki oryginalne za 45 zł :smiley: i nie rob takiej ortografi :shock: bo w ocy razi

(Kaszka) #9

moge prosić o wiecej przykłądów takich programów do konwertowania mp3. Chodzi mi oto żeby ten format została ale zeby plik zajmował mniej miejsca czy to na dysku twardym czy w tel.kom :slight_smile:

(Great) #10

CDEX, Blaze Media Pro, DBPOWER AMP i masę innych

(Kaszka) #11

czy te programy nadaja sie do zmniejszania rozmiarów plików mp3???/

Dobra juz wszystko wiem dizęki bardzo za pomoc :slight_smile:

(Siekiera666) #12

bartus2003 bo w 36 jak sie zmniehjszy jakość to nie słychac różnicy wogule na głośniki w bit 96 do 320 0 pogorszenia bo możliwości techniczne (głośnika) w 36 są słabe

(ROD@CS) #13

....Punoker ma racje miałem telefon w reku i odrazu do mp3 do kicha w 3650 :roll:

(lazikar) #14

Radze sobie darować takie pisanie w tym dziale. :!:

Post Kosz.