Mp3 do telefonu komórkowego?

Mam pewien problem a raczej pytanie :slight_smile: czy istnieje program który by zmniejszał pliki mp3 z np. 6mb na 2mb. Chodzi mi oto ze na moją komóre nie moge wrzucić więcej niż 6 mp3 a wiem ze można więcej poprzez właśnie zmniejszenie rozmiaru takiego pliku jak robi to niby mój kumpel który ma tą samą komóre Simens SL 45i.

można zmniejszyć bit rate np dbpoweramp

Lub je skrócić ?? :frowning:

można zmniejszyć bit rate’a ale wtedy tracisz na jakości (masz tam sporo jakości do wyboru w dbPowerAmp-ie)

a kurcze to tak można kombinować z MP3 ?? niewiedziałem może jeszcze otym ktoś wie ?? GG-1681831 lub e-mail Woytas-93@go2.pl

sąprogramiki to konwertu pliku mp3 tylko ze wtedy slychac gorzej

jak sie ma tela na MMC to to nie gra roli :smiley:

bartus2003 ja sie ma 3650 (słąby głośnik) to nie gra roli :stuck_out_tongue: bo np w ngage na słóchawkach słychać róznice

punkroker za bardzo nie rozumiem twego postu ale na stronie producenta nokii 3650 są sluchawki oryginalne za 45 zł :smiley: i nie rob takiej ortografi :shock: bo w ocy razi

moge prosić o wiecej przykłądów takich programów do konwertowania mp3. Chodzi mi oto żeby ten format została ale zeby plik zajmował mniej miejsca czy to na dysku twardym czy w tel.kom :slight_smile:

CDEX, Blaze Media Pro, DBPOWER AMP i masę innych

czy te programy nadaja sie do zmniejszania rozmiarów plików mp3???/

Dobra juz wszystko wiem dizęki bardzo za pomoc :slight_smile:

bartus2003 bo w 36 jak sie zmniehjszy jakość to nie słychac różnicy wogule na głośniki w bit 96 do 320 0 pogorszenia bo możliwości techniczne (głośnika) w 36 są słabe

…Punoker ma racje miałem telefon w reku i odrazu do mp3 do kicha w 3650 :roll:

Radze sobie darować takie pisanie w tym dziale. :!:

Post Kosz.