MP3 GRUNDIG. nie da się wgrywać

Hej. Mam pewien problem. Mam MP3 GRUNDIG

4tf9lib.jpg

Tyle że wcześniej usuwałam i wrzucałam piosenki, tylko teraz sie jakos nie da. Co mam zrobić żeby wszystko wróciło do normy ? Prosze o szybką odpowiedź. pozdrawiam

próbowałaś go formatować??

a jak się formatuje mp3 ? ( wiem że ciemna jestem )

Jesli masz blokade lawiatury wlaczona gdy MP3 jest podpiete pod USB to pewnie to Ci blokuje. Sprobuj wylaczyc blokade klawiszy i podlacz jeszczew raz. U mnie to dziala :stuck_out_tongue:

jesli masz hold ( blokade klawiszy) to go wylacz. ja tak samo moge jak sobie ustawie to hold. a takie pytanie: czy ty poczatkujacy jestes? bo jesli nie to ja ci moge powiedziec ze jestes nie do konca dobry bo to jest proste jak drut… :smiley:

tak, początkująca jestem, i to bardzo. To jeszcze mi powiedzcie jak sie wyłącza tą blokade klawiatury. Będe wdzięczna :slight_smile:

Masz takie cosik kolo dzojstika ( perfekt ang :smiley: ) i jest jeszcze chyba taki podluzny przycisk i nad albo pod nim pisze HOLD :slight_smile: przesun go i bedzie luz :stuck_out_tongue:

DZIĘKI :slight_smile: teraz już wszystko działa dobrze. Zapamiętam na przyszłość.

Au mnie sie wogóle nic nie da wgrać :frowning: Ajak sprawdzam czy jest to pisze że nie ma żadnych plików