MP3 Magazyn jest zabezpiecznony przed zapisem

(Dawidpoplawski) #1

Witam, za dwa dni jadę na wycieczkę szkolną i potrzebuje jakiegoś odtwarzacza muzyki, więc poszedłem na strych i odnalazłem starą MP3, została porzucona przez błąd, który dzisiaj przedstawię , byłem mały więc myślałem jak się zepsuło to się nie naprawi, ale teraz zwracam się do was o pomoc, bo nie wiem już co robić.

(Longhorn2009) #2

Nie ma możliwości zmiany trybu pamięci w odtwarzaczu? Bo aktualnie jest w trybie odtwarzacza multimedialnego gdzie może być blokowany dostęp do pamięci, a formatowania z diskpart na pewno.

Sprawdź też na innym komputerze, najlepiej z XP. Najlepiej jednak abyś miał sterowniki do niego, bo w internecie ich zapewne już nie znajdziesz, wsparcie do thomsona po przejęciu jest zerowe.

(Dawidpoplawski) #3

Udało mi się znaleźć płytkę ze sterownikami, po zainstalwoaniu sterowników nic się nie zmieniło.Nigdzie nie znalazłem w urządzeniu takiej opcji, która miała by coś wspolnego z pamięcią.PO zainstalowaniu sterowników dostałem też instrukcje urządzenia:

(Longhorn2009) #4

Sprawdź metodę z programem Yahoo! Music Engine http://www.manualslib.com/manual/169119/Thomson-Thomson-Scenium-Eh308.html?page=15#manual

(Dawidpoplawski) #5

Dobra udało mi się jakimś cudem uruchomić , ale w połowie instalacji wywala błą o braku dll PX.dll… A wujek google coś nei chce mi go wyszukac:/

(Longhorn2009) #6

Jeśli nie ma nowszej wersji programu to zostaje ci odwiedzenie sąsiada czy kolegi z xp.

(Dawidpoplawski) #7

Dobra nie mam już dzisiaj na to siły rozwiązałem 1 problem wyskoczył 2… Treaz mam problem ze nie znaleziono porządkowej 422 w bibliotece dołączonej dynamicznie px.dll. Jak coś to odpisze jutro

(Longhorn2009) #8

Jeśli program będzie niezgodny z systemem to możesz jeszcze ratować się trybem zgodności z XP, ale znając jakość tego oprogramowania niewiele to da.

(Dawidpoplawski) #9

Tak dzieki zgodności windows xp udąło mi się uruchomić ten program ale potem klapa…//Jeżeli nic się nie da zrobić z tym MP3 złożę następny temat tym razem z starym telefonem ktory ma zły kelner :)(jezeli nie uda mi sie tego naprawic)

(Longhorn2009) #10

Kernel sam od siebie się nie zepsuł, ale jeśli to sprzęt na androidzie to jest do zrobienia.

(Dawidpoplawski) #11

Tak tak zapomniałem dodać, że ja wgrałem zły:) ale złożyłem temat z innym problemem,ponieważ pierw muszę jakos połączyć androida z PC :) http://forum.dobreprogramy.pl/niedzia%C5%82aj%C4%85cy-telefon-t506666/

(Longhorn2009) #12

Testuj na komputerze z XP. Na tą chwilę nic więcej nie można doradzić.

(Dawidpoplawski) #13

No dobra jak znajde dostęp do napiszę.