MP3 Magazyn jest zabezpiecznony przed zapisem

Witam, za dwa dni jadę na wycieczkę szkolną i potrzebuje jakiegoś odtwarzacza muzyki, więc poszedłem na strych i odnalazłem starą MP3, została porzucona przez błąd, który dzisiaj przedstawię , byłem mały więc myślałem jak się zepsuło to się nie naprawi, ale teraz zwracam się do was o pomoc, bo nie wiem już co robić.

Nie ma możliwości zmiany trybu pamięci w odtwarzaczu? Bo aktualnie jest w trybie odtwarzacza multimedialnego gdzie może być blokowany dostęp do pamięci, a formatowania z diskpart na pewno.

Sprawdź też na innym komputerze, najlepiej z XP. Najlepiej jednak abyś miał sterowniki do niego, bo w internecie ich zapewne już nie znajdziesz, wsparcie do thomsona po przejęciu jest zerowe.

Udało mi się znaleźć płytkę ze sterownikami, po zainstalwoaniu sterowników nic się nie zmieniło.Nigdzie nie znalazłem w urządzeniu takiej opcji, która miała by coś wspolnego z pamięcią.PO zainstalowaniu sterowników dostałem też instrukcje urządzenia:

Sprawdź metodę z programem Yahoo! Music Engine http://www.manualslib.com/manual/169119/Thomson-Thomson-Scenium-Eh308.html?page=15#manual

Dobra udało mi się jakimś cudem uruchomić , ale w połowie instalacji wywala błą o braku dll PX.dll… A wujek google coś nei chce mi go wyszukac:/

Jeśli nie ma nowszej wersji programu to zostaje ci odwiedzenie sąsiada czy kolegi z xp.

Dobra nie mam już dzisiaj na to siły rozwiązałem 1 problem wyskoczył 2… Treaz mam problem ze nie znaleziono porządkowej 422 w bibliotece dołączonej dynamicznie px.dll. Jak coś to odpisze jutro

Jeśli program będzie niezgodny z systemem to możesz jeszcze ratować się trybem zgodności z XP, ale znając jakość tego oprogramowania niewiele to da.

Tak dzieki zgodności windows xp udąło mi się uruchomić ten program ale potem klapa…//Jeżeli nic się nie da zrobić z tym MP3 złożę następny temat tym razem z starym telefonem ktory ma zły kelner :)(jezeli nie uda mi sie tego naprawic)

Kernel sam od siebie się nie zepsuł, ale jeśli to sprzęt na androidzie to jest do zrobienia.

Tak tak zapomniałem dodać, że ja wgrałem zły:) ale złożyłem temat z innym problemem,ponieważ pierw muszę jakos połączyć androida z PC :) http://forum.dobreprogramy.pl/niedzia%C5%82aj%C4%85cy-telefon-t506666/

Testuj na komputerze z XP. Na tą chwilę nic więcej nie można doradzić.

No dobra jak znajde dostęp do napiszę.