MP3 nie dziala

mam mp3 z firmy trekstor ma on pojemność 256 mb jednak mam z nim problemy .Jest na nim muzyka ale jak włączę mp3 to pisze “no files” probowałem formatować ten dysk wymienny jednak pod koniec formatowanie pokazywała sie wiadomość ze nie można ukończyć formatowania .Ma może ktoś pomysł jak to naprawić ?? z góry dzięki :mrgreen:

Złączono Posta : 20.04.2007 (Pią) 20:19

aha zapomniałem dodać ze jest to model trekstro i.beta115

Masz oprogramowanie do niego na cd i najprawdopodobniej musisz przez program zawarty na płycie przesyłać na odtwarzacz. Program konwertuje piosenki na inny format i dopiero wtedy będzie odtwarzacz Ci odczytywał piosenki.

Pozdro!

Taki programik jest chyba typu flash. On przerabia te mp3 na “swoje” że tak powiem, ale to dalej jest mp3.

Pozdrawiam.

lol… flash :o

Przerabia na całkowicie inny format, rożnie to zależy od firmy czasami na .aac czasami na .wmv lub na inne ostatnio wgrywałem koledze jeszcze na inny. Im szybszy komputer tym szybciej prze konwertuje ale zazwyczaj można dużo więcej zmieścić utworów niż w formacie .mp3 bez straty jakości utworu.

to mozecie mi podac jakis link do takiego programu??

ale jeśli nowy odtwarzacz ze sklepu to powinieneś dostać oprogramowanie chyba że jednak to może jakaś wada odtwarzacza i dlatego nie odczytuje piosenek…

Pod tym linkiem masz instrukcje obsługi, sterowniki i jakieś bzdety :slight_smile:

http://www.trekstor.de/en/service/downloads.php?produktgruppe=5&produkt=31&sprache=8