Mp3 player działa tylko na niektórych komputerach

Hej! Mam problem jak w temacie.

Trochę historii: przenoszę jednego PDF-a z jednego kompa (z netem, playera podłączam przez “czwórnik” podłączony do USB) na drugi komp (bez neta, playera podłączam bezpośrednio do USB). Udało mi się go przenieść, ale od kiedy odłączyłem playera od drugiego kompa nie chce na nim działać (Podłączałem do przedniego panelu, tylnych USB i innych, MP3 nie chce się włączyć (lub się wyłącza), podczas gdy pendrive działa koncertowo. Na kompie z netem z drugiej strony player działa cały czas, a pendrive’a nie mogę urzywać, bo “czwórnikowi” brakuje zasilania. Tak czy inaczej muzę mam u siebie (na tym bez netu, gdzie MP3 nie działa). Czy ktoś wie, co się mogło stać? Z góry dzięki za pomoc.

P.S. czy wam też nie działą szukajka na forum?

mi działa szukajka :smiley: a jaki masz system operacyjny na tym co nie działa mp3 może sterowników nie masz albo sp2 Ci nawala jeśli masz

Jeśli chodzi o “zobacz swoje posty” itp., to mi działa, ale chciałem wyszukać problemy na forum związane z MP3 playerami, i mi wyskakiwała pusta, biała strona (ale z jakimś tam adresem). Tam gdzie mi nie działa mam sp1, tam gdzie działa mam neta, więc jest na bieżąco z poprawkami. Ale to nie może być problem, bo zawsze mi na obu działał. Dziś się coś zepsuło.

Dołączam Update poszlak:

Jedno z gniazdek przedniego panelu wygląda na lekko podłamane, ale pendrive w nim działa. Myślałem może, że jest jakieś zwarcie powodujące przeciążenie zasilania MP3, a PenDrive nie ma baterii, to i nie ma problemu. Odłączyłem przedni panel, ale nadal nie działa na żadnym USB. Jest to MP3 Player firmy Medion

Złączono Posta : 16.06.2007 (Sob) 12:11

Update: dziś rano sprawdzałem i wszystko z powrotem działa (przy pierwszych kilku podłączeniach wyskakiwał jakiś błąd, ale potem przestał). Musiał gdzieś się zebrać jakiś ładunek elektrostatyczny, albo coś się przegrzało. Tak, czy inaczej juz działa.