Mp3 Player i nierozpoznanie urządzenia

Witam,

Kupilem sobie mp3 playera firmy Media-Tech MANHATTAN PLAYER --MT820_256 - taki maly czerwony, gdy podlaczam go do kompa przez kabelek USB nie jest on wykrywany automatycznie jak inne mp3 playery, dolaczona byla do tego zestawu plytka - zainstalowalem z niej to co tam bylo - gdy wejde do menu mp3 playera i dam tryb frimware upgrade pojawia sie mp 3 player sie wylacza na na ekranie monitora pojawia sie:

http://img136.imageshack.us/img136/2812/mp310qr.jpg

po kliknieciu w to pojawia sie:

http://img151.imageshack.us/img151/562/mp326em.jpg

Nie potrafie polaczyc odtwarzacza z kompem - noemalnie przy cyfrowce odrazu wszystko gra a tu nie :frowning: :frowning: POMOCY PROSZE!! :confused:

Aha - probowalem to dodac jako naowy sprzet - pisalo ze zostalo zainstalowane ale moze nie dzialac prawidlowo… i jakis KOD10

Odtwarzacz znajduje sie na stronie:

http://www.media-tech.pl/show_item.php?id=1207〈=pl

Za następne usunięcie moderatorskiej notki z posta i niestosowanie się do próśb otrzymasz ostrzeżenie

boczi

Nie dostales zadnych sterowników z tym odtwarzaczem ? bo jak standardowo nie ma to musili cos dac albo poszukaj an stronie producenta jak ty masz taki problem to pewnie sam nie jestes to moze tam cos znajdzesz

ps

te obrazki mogles po wycinać :stuck_out_tongue: zeby nie byly takie duze

Dostalem plytke z ktorej tam poinstalowalem co bylo i nie dziala no… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Sprawdz na jakims innym kompie to jak bedzie to samo to do sprzedawcy innej mozliwosci nie widze

inne pomysly sa ?? :slight_smile:

Pisz po polsku. Nikt nie ma zamiaru dochodzić, co to oznacza.

Ustosunkuj się do porady ZaiT

Problem sie zmienil - starowniki mam poprawnie zainstalowane tylko chodzi o to ze nie potrafie polaczyc z kompem odtwarzacza. ma ktos jakis pomysl ? Aha - lacze sie za pomoca kabla USB - do takiego smiesznego malego usb. POMOCY

Złączono Posta : 13.04.2006 (Czw) 10:15

Mam wrazenie ze na tym forum nikt nie chce mi pomoc… :confused:

Może poczytaj instrukcję, tam powinno być wyjaśnione co i jak. Mi instrukcja się przydała i nie obarczałem moim “wielkim” problemem kolegów z forum. Jak z instrukcji nic się nie dowiesz, wtedy będziemy myśleć.

Pozdrawiam.

Poprobuj innych portow USB jezeli jeszcze tego nie zrobiles

Probowalem na wszystkich portach USB… nic to nie dalo

Z lektury instrukcji nie wyniklo jak nalezy postepowac w takim momencie wiec dlatego wbilem sie na forum i swym “wielkim” problemem obraczylem kolegow z forum. Proszac jednoczesnie o rade.

ja miałam bardzo podobny problem z drukarką tez mi pisało,że mam awarie sprzętu i pamietam,że komputer sam instalował sterowniki do usb,ale musiałam wybrać inne z listy pamietam,że były to uniweralne- może tez tak sporóbuj,może się uda.Mysle sobie że tu tkwi problem ,bo urządzenie jest poprawnie zainstalowane ale system ma problem

tzn. uniwersalne?? skad je wzielas?? :> albo skad ja mam wziasc?? W windowsie sa??

windows sam powinnen Ciebie zapytać wyświelic komunikat na temat portu usb i pokazuje jaki to jest port a powinnenes wybrać uniweralny,albo spróbuj każdy po kolei jak nie da rady

a najlepiej opisz mi jak po kolei instalujesz to urządzenie to coś pokobinujemy :roll:

Zrozum, że jeśli ktoś będzie znał odpowiedź, to odpisze. Naucz się cierpliwości

Moje zdanie jest takie abyś poszedł do sklepu gdzie to kupiłeś i niech tam sprawdzą czy działa mozliwe że jest uszkodzony, lub kabel USB jest uszkodzony, w XP player powinnien być widoczny bez instalowania dodatkowych sterowników z płyty, system powinnien użyć swoich sterów, dzisiaj zakupiłem Playerka mp3/mp4 firmy Avacs i został bez problemu zainstalowany na sterach systemowych , widoczny jest w mój komp obok pozostałych dysków jako dysk wymienny.

No instaluje tak jak napisalem na samym poczatku :wink: wiesz - tak jak zbych1 pisze - powinien go sam wykrywac - zainstalowalem sterowniki z plyty ktora byla i nie wykrywa go. wydaje mi sie ze moe to byc wlasnie kabelek USB - tak jak zbych1 napisal… bo sprawdzalem to na kompie u znajmoego - wyskakuje ten am blad co u mnie - tak jak w prt scr ktore wkleilem :wink:

:slight_smile: W takim razie musisz iśc do sklepu i wymienic kabelek usb :slight_smile: bo jezeli i u kolegi jest to samo to oznacza,że kabelek jest zepsuty

Pozdrawiam serdecznie

Dzis ide do sklepu zobaczyc czy to wina kabelka :wink: jak nie to chyba bedzie trzeba zlozyc reklamacje :wink: odezwe sie potem. pozdro all

Złączono Posta : 14.04.2006 (Pią) 12:58

Temat mozna uznac za zamkniety - w kablu usb zepsuty byl jeden kabelek do transmisji danych. Dzieki all za pomoc :wink: Pozdro :slight_smile: