Mp3 player po sformatowaniu jest mniejszy

Kupilem na ebayu mp3/mp4 player 8GB z tanszych - LISONG MP3 Player, Wilson Co. Ltd. Wszystko bylo ok do czasu jak go sformatowalem pod winxp, wtedy zrobilo mu sie z 8GB 2GB, podobno usunely sie jakies pliki sterujace wielkoscia pamieci. Uzywam dostarczonego oprogramowania, instaluje mase softu z netu i nic, czy ktos wie jak to przywrocic, a maze ktos ma podobny sprzet i mogby mi wyslac te oryginalne pliki.

pozdrawiam

tomkow

Tyle razy to pisałem

Nie formatuje się odtwarzaczy przez system operacyjny gdyż usuwane są z niego pliki. Można to robić tylko przez specjalne programy np. SonicStage lub samego MP3/MP4.

Możliwe, że trzeba będzie oddać MP3 do serwisu. Innej rady nie ma.

Pozdrawiam!

Do honkongu to chyba nie warto wysylac, zeby ten plik sterujacy jakos odzyskac, nikt o nigdzie nie wystawia ;(

dzieki i pozdrawiam

tomkow – tokarek pewnie ma troche racje, ale nie do konca.

formatowanie playera z windows nie jest tak znowu niebezpieczne, bo soft nie znajduje sie na dysku.

Twoj problem wynika ze specyfiki Twojego odtwarzacza – jak sie dowiedzialem w Sieci, nie istnieja chiPody 8GB. a szukalem informacji, bo sam mam takiego i jestem w problemie.

tak naprawde Twoj player ma 2GB pojemnosci dysku – jego producent wrzucil na niego jednach hacka, ktory sprawial, ze Twoj windows widzial go jako 8GB i probowal zapisywac dane w nieistniejacej pamieci. pewnie jak wrzucales mu duzo muzyki, to pojawialy sie bledy, co? :slight_smile:

i tak jestes w komfortowej sytuacji: ja swojego chcialbym sformatowac do tych pieprzonych 2GB, ale moj windows sie na to nie zgadza.

Tak wlasnie bylo wyslalem za duzo muzy i zaczely sie chrzanic nazwy plikow, ktorych nie mozna bylo porem usunac stad tez bylo to formatowanie, ale spoko, problem juz nie istnieje bo pozbylem sie tego chisciarwa

pozdr