Mp3 player z myspace - umieszczanie na własnej stronie


(system) #1

Witam!

Problem jest następujący: czy mogę na własnej stronie, lub profilu myspace, umieścić legalnie myspace'owego mp3 playera, jakie mają zespoły na swoich profilach myzycznych myspace? Np: taki: http://www.myspace.com/nellyfurtado

Dzięki za odpowiedzi! :slight_smile:


(Rolek156) #2

Witaj.

Playera myspace'owego jak to nazwałeś legalnie nie umieścisz. No chyba, że udostępniają jego source. Na ich stronie, w swoim profilu owszem. Na swoje prywatne www, można podczepić flashowy playerek. Jest bardzo prosty w zrobieniu, tzn. w zmodyfikowaniu. Wystarczy odpowiednio wyedytować playlistę, wrzucić pliki muzyczne na swój serwer, również pliki playerka. Następnie podczepiasz kod html na stronie, i gitara (playerek) gra :wink:

Edit :// Jeśli chodzi o player myspace na ich stronie, to masz nawet do wyboru 6 :wink:


(Lord218) #3

no właśnie jak takiego playerka zrobić? Tylko żeby odtwarzał też filmiki. :wink:


(system) #4

Rozumiem. Ale przy każdym z utworów na stronie zespołu jest przycisk 'add' i można tą piosenkę umieścić na swoim profilu (bo konkretnie to chodzi właśnie o profil myspace) To czemu nie można by umieścić całego playera?

PS: odkryłem jak je przenosić (playery na swoją stronke):slight_smile: ale filmów odtwarzać nie mogą.


(Rolek156) #5

Najlepiej mieć swój kod html, playerek i się nie martwić. Jeśli to będzie jeszcze jutro ważne, to zamieszczę Wam tutaj odpowiednie playerki.


(Lord218) #6

To dawaj te playerki. :wink: