Mp3 playera

Jak w temacie zamierzam kupić jakiś odtwarzacz w cenie do 400zł, może ktoś ma już jakiś doświadczenia z tym sprzętem. Chce aby maluch miał radio (dyktafon - spoko ale niekoniecznie). Chyba nie warto interesować się noname’ami z allegro po 150-200zł? Pogłowie chodza mi creativy(rhomba i muvo-który lepszy?), moze cos z tanszych mpio, iriverów. Prosze o porady z góry dzieki.

Ja właśnie kupiłem taki za 200zł (256mb samsunga) . Jestem zadowolony.

Ma dużo przydatnych bajerów których nie posiada creative movo (też się nad nim zastanawiałem)

O szczegóły na emaila jakubof gmail.com

Jesteś pewien że samsunga czy na “podzespolach samsunga”?O jakich funkcjach mówisz, jestem laikiem w tym temacie- co dobry mp3 player mieć powinien?


Sorki za blad w tytule, mam jeszcze pytanie czym sie rózni i który jest lepszy:

-odtwarzacz z pamięcią cyfrową (jak rhomba)

-czy flash (jak muvo)


Swoje posty mozesz edytować więc nie przepraszaj. Używaj też funkcji zmień. Lazikar

O ALE JA TEZ ZAMIERZAM SOBIE KUPIC MAIŁEM BRAC Z ALLEGRO ALE DOSTAŁEM ULOTKE Z NETTO I TAM JEST JAKIS ZA 150 128mb i dyktafon odtwarzacz a dyktafon da rady dobrze z daleka nagrywac dzwieki

Ja kupiłem sobie niedawno odtwarzacz Creative MuVo TX FM 256. Jest /cenzura/ . Czysty dzwięk, 256Mb , radio(z możliwościa nagrywania piosenek z radia!!) , dyktafon,małe rozmiary i zapłaciłem za niego 339zł ( w sklepie) . Więc naprawdę jego polecam!!

ja mam muvo tx 128 kupilem go jeszcze wtedy gdy chodzil 400 zl

dziala dalej spadal mi setki razy zero uszkodzeń

no i oczywiscie chyba wlasnie glownie z tego powodu go kupilem ze moim zdaniem ma najlepsze rozwiazanie wejscia USB a nie jakies glupie kabelik czy zatyczki ktore sie lamia :lol: