MP3 posiada rado FM?

Witam all mam pytanko posiadam MP3 inVion 256MB i w instrukcji obsługi w dziale właściwości odtwarzacza pisze RADIO (do wyboru) a w wersji angielskiej FM Radio (optional) i nie wiem co to oznacza czy ta mp3 ma radio FM czy nie ma… dzięki za odp. z góry :slight_smile:

ja bym Ci powiedział tak

optional to w końcu znaczy opcjonalnie i jak w przypadku np samochodów masz coś takiego za odpowiednią dopłatę :confused:

a najlepiej się przekonasz jak sam przepatrzysz wszystkie ustawienia swojego sprzętu

nie da rady, żeby tego radia nie znalazł, o ile naprawdę sprzęt je posiada

chyba jednak tego radia nie posiada :confused: próbowałem wszystkich opcji już i nie mogę znaleźć, ale skoro go nie mam to po co taka informacja na temat radia… :?: :?:

To są tzw. chińskie instrukcje wprowadzane masowo do różnych modeli, taki sprzęt masowy gdzie nie dba się o szczegóły… I funkcje niektórych mogą się minimalnie różnić… Daj sobie spokój z tym radiem :slight_smile:

chwyt reklamowy, żeby ludzie się nabrali :stuck_out_tongue:

a radio pewnie jest ale jak dopłacisz 100,- :stuck_out_tongue:

To raczej ta sytuacja, kiedy to producent oferuje klientowi instrukcję, która stworzona została z myślą o 10 innych modelach tego urządzenia. Nie koniecznie tylko tani towar - chiński czy tajwański - w taki kozi róg zapędza klientów, sam swojego czasu o tym sie przekoanłem… iRiver, który jest marką raczej z wyższej półki zrobił dokładnie to samo.

kiepskie “tłumaczenie” - powinno być (opcja)

niektóre modele mają, niektóre nie - instrukcja jest przeznaczona do kilku podobnych modeli