Mp3 sansa 2gb problem z plikami

mam problem miałam tam 51 piosenek a jak otworzyłam ten folder w mp3 to nic nie ma i są jakieś inne foldery takich co wcześniej nie było można skądś ściągnąć takie pliki co są potrzebne do tego by mp3 działało? bo nawet jak nagrywam głos to nie moge odtworzyc w mp3 pisze " synchornizuj w celu kontunowania akcji " cos takiego

Sansa Clip MP3 Player 2GB

prosze o odp :0

te pliki to takie i nic w nich nie ma dep.jpg

daryska133 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

daryska133 , a miałaś jakiś program dołączony na płycie? Jeśli tak to jak się on nazywa?

Sprawdź czy nie ma plików mp3 w którymś z folderów.

no nie miałam żadnej płyty :confused: nie ma w tych folderach żadnych mp3 nic … a jak odłączam mp3 od komputera i włączam mp3 to są utory tych 51 co na innym kompie wsadzałam a jak podłączam do komputera i otwieram ten folder music to tylko są te moje co wsadziłam na tym komputerze innych nie ma czyli ich tam ze 20 wsadziłam eh mam w mp3 takie coś MSC jak na to przestawiam to komp odczytuje mp3 a jak przestawiam na automatyczne to nie odczytuje wiec a przy nagrywaniu głosu i odsłuchiwaniu musze przestawić na automatyczne bym mogła odslcuhiwac w mp3 to co sobie ngrałam dopiero to odkryłam …