Mp3 z pamięcią 20GB za 180 zł?

Witam, natrafiłem na bardzo ciekawą ofertę, otóż mp3 z zintegrowaną pamięcią o pojemności 20GB , z resztą co ja będę opisywał, spójrzcie sami.

http://www.allegro.pl/item276568685_abs … html#photo

Co o tym myślicie :?: Kolejny wyłudzacz :?:

OMG :shock:

taką wielkośc to ja miałem twardziela w starym kompie :lol:

a jaka firma tego ?

W każdym razie sprzedający to analfabeta…

WizZz takich pomyłek jest więcej :stuck_out_tongue:

ale żeby od razu analfabeta :stuck_out_tongue:

Jak dla mnie to sprzedający ma za dużo negatywów. Uważałbym robiąc z nim interesy.

Niemożliwe za tą cenę 20Gb nie ma takiego Mp3 z wbudowaną pamięciom poszukaj sobie największe to ok 8 gb i kosztują ok 300zł więc to lipa i syf nie polecam

Nie polecałbym raczej tego sprzedającego ma on dużo negatywów a niektórzy piszą że to nawet zwykły oszust. Zauważyłem także że w odpowiedzi na negatyw jednego z użytkowników nazwał go “tępakiem” niewiem jak to jest dopuszczalne

Medion… firma mówi sama za siebie =] Czyli dno xD

jakaś podpucha, lepiej nie kupuj szkoda twoich pieniędzy, a koleś to chyba do szkoły nie chodził,

A medion, przecież to jest dziadostwo nad dziadostwami

ODRADZAM TEN ZAKUP

Firma Medion … Oszust i analfabeta

Śmierdzi na odległość , daj sobie spokój.

Hmm, a kto powiedział, że chce kupić ?

Nawet nie mam najmniejszego zamiaru choćby ze względu na samą opinie o firmie medion, nie mówiąc o sprzedającym…z resztą nie ma on zbyt dużo nabywców jak widać.

Chciałem usłyszeć tylko opinie na w.w temat, oraz ewentualnie ostrzec przyszłych klientów tego allegrowicza.

Bardzo dobry player. Niska cena wynika z zastosowania dysku twardego, a nie pamięci flash. Słuchałem muzyki z niego i zadziwił mnie - bliżej mu do markowych playerów, niż do dziadostwa typu pen-playery.

A teraz pytanie - dlaczego piszecie, że odradzacie skoro w życiu na oczy tego grajka nie widzieliście? Opinia o firmach typu medion jest jaka jest właśnie dzięki osobom które w życiu żadnego produktu na oczy nie widziały, a od razu odradzają. No cóż… ja używałem sprzętu mediona i plasuje się mniej więcej na środku stawki. Są firmy lepsze i gorsze.

A tak na marginesie - te odtwarzacze pochodzą z tej samej fabryki co iPody.

Pozdrawiam :).