Mp4 creative zen 4gb nie chce się włączyć


(Swietlana5) #1

Witam mam taki problem z mp4 (mp4 creative zen 4gb) podłączyłam go do kąpa nagrałam piosenki i wyłączyłam po 10 min chciałam posłuchać piosenek ale on nie chce mi się włączyć a bateria była cała co się mogło stać da sie to naprawić???????

-- Dodane 06.11.2009 (Pt) 20:58 --

A teraz jak podłączam do kąpa to nie wyszukuje go:(


(Dawid Czernek) #2

Odłącz playera. Przytrzymaj klawisz PLAY i podłącz player do kompa ( trzymając klawisz PLAY ). Po 3-5 sekundach puść klawisz PLAY i włącz program do aktualizacji firmware.

W trakcie trzymania klawisza PLAY/PAUSE musisz trzymać "hebelek" włącznika w pozycji włączenia inaczej player sie nie załączy do aktualizacji , po takiej opracji bedziemy mieli bez podłączania do USB dostęp do funkcji RECOVERY MODE , z opcjami do wyboru

CLEAN UP , FORMAT ALL , RELOAD SOFTWARE , REBOOT :slight_smile:

Robimy reload software , oczywiście soft mamy wywalony wiec odtwarzacz po tym wywali nam błąd , i wtedy podłaczamy do usb i czekamy aż zainstaluje sie sterownik MTP , po zainstalowaniu mamy dostęp do odtwarzacza , ściagamy soft ze strony Creative i upgrade rusza bez problemu , czekamy aż soft wyświetli komunikat o o zamknięciu a odtwarzacz odpali sie do stanu działania :slight_smile:


(Swietlana5) #3

Bardzo dziękuje za radę:slight_smile:


(Adriano1322) #4

Nie wiem co się dzieje ale mój odtwarzacz zawiesił się jak to zrobiłem i nie chce się w ogóle włączyć :frowning:

-- Dodane 26.11.2009 (Cz) 20:07 --

Chcę wejść do funkcji RECOVERY MODE ale na nic nie reaguje ;(

-- Dodane 26.11.2009 (Cz) 20:18 --

Twardy RESET nic nie daje :frowning: na nic nie reaguje. POMOCY :frowning:

-- Dodane 27.11.2009 (Pt) 14:42 --

pomoże mi ktoś?


(Danielsalata) #5

Odświeżam mam taki sam problem jak adriano1322 nie mogę wejść w recovery mode robiłem zwarcie na kości wykrywał komp, ale nic poza tym. Nawet posunąłem się do tego ze odciąłem kabelek od akumulatorka ale to też nic nie dało. Proszę o pomoc nigdzie w necie o tym nie ma.


(Nokia6300) #6

Witam mam taki broblem z mp4 creative zen ze ona nie reaguje na nic nawet na te skruty klawiszowe co mam z tym zrobic prosze o pilna odpowiec z gory dziekuje.