MP4 do 300 zł

Poszukuję jakiegoś dobrego MP4 do 300 zł. Nie znam się za bardzo na tym więc proszę was o doradzenie, pamięć nie musi być duża. Jeśli 300 zł starczy do 1GB będzie wystarczająco może być oczywiście mniej. Chciałbym także aby ekranik był dość duży. A MP4 ogólnie wyglądało dość ładnie.

Nie ma czegoś takiego.

Lepiej kup mp3 za 250 :stuck_out_tongue:

Na pewno coś musi chociaż 256MB. :wink:

Dobrze Ci radze, nie kupuj MP4 :slight_smile: Lepiej MP3 od iRiver, Creative, Apple :slight_smile:

A czemu MP4 jest takie złe?

Ja miałem i parę moich kumpli i wszystkim sie przeważnie sie zawiesza :?

Hmm jeśli taka jest opinia o MP4 to może lepiej go nie kupować a jaki byście poradzili model MP3 do 300 zł.

Nie polecam za takie marne pieniądze. Jeśli cie nie stać na coś porządnego to lepiej sobie te pieniądze przeznacz na jakąś inną zabawke. :?

Do 300 zł hmm… Creative ZEN Stone Plus 2GB & CREATIVE ZEN V 1GB - Coś w stylu MP4, tylko ze lepsze :stuck_out_tongue: Albo coś od iPOD Apple

Wszystkie odtwarzacze MP4 nie otwierają MP4. Tylko AMV. Allegro jest wypchane takimi rzeczami. Poszukaj! !!

Pozdrawiam

śmieciami, tanie podróby z Chin

http://ocm.pl/content/view/Nie_daj_sie_ … a_MP4.html

O "mp4 już się wypowiadałem wiele razy i nie chce mi się tłumaczyć po raz kolejny. Jednym słowem odtwarzacze z napisem MP4 to /cenzura/.

Zainteresuj się Meizu m6 bo o iRiverze albo iAudio w takiej cenie to nie masz co marzyć. Chyba, że wybierzesz “normalny” odtwarzacz mp3