MP4 do 300 zł

(Kicek182) #1

Poszukuję jakiegoś dobrego MP4 do 300 zł. Nie znam się za bardzo na tym więc proszę was o doradzenie, pamięć nie musi być duża. Jeśli 300 zł starczy do 1GB będzie wystarczająco może być oczywiście mniej. Chciałbym także aby ekranik był dość duży. A MP4 ogólnie wyglądało dość ładnie.

(matiit) #2

Nie ma czegoś takiego.

Lepiej kup mp3 za 250 :stuck_out_tongue:

(Kicek182) #3

Na pewno coś musi chociaż 256MB. :wink:

(M Sexy) #4

Dobrze Ci radze, nie kupuj MP4 :slight_smile: Lepiej MP3 od iRiver, Creative, Apple :slight_smile:

(Kicek182) #5

A czemu MP4 jest takie złe?

(M Sexy) #6

Ja miałem i parę moich kumpli i wszystkim sie przeważnie sie zawiesza :?

(Kicek182) #7

Hmm jeśli taka jest opinia o MP4 to może lepiej go nie kupować a jaki byście poradzili model MP3 do 300 zł.

(Chaszcze1) #8

Nie polecam za takie marne pieniądze. Jeśli cie nie stać na coś porządnego to lepiej sobie te pieniądze przeznacz na jakąś inną zabawke. :?

(M Sexy) #9

Do 300 zł hmm... Creative ZEN Stone Plus 2GB & CREATIVE ZEN V 1GB - Coś w stylu MP4, tylko ze lepsze :stuck_out_tongue: Albo coś od iPOD Apple

(Adrian Nawrocki) #10

Wszystkie odtwarzacze MP4 nie otwierają MP4. Tylko AMV. Allegro jest wypchane takimi rzeczami. Poszukaj! !!

Pozdrawiam

(Michal Kolatek) #11

śmieciami, tanie podróby z Chin

http://ocm.pl/content/view/Nie_daj_sie_ ... a_MP4.html

(Elf258) #12

O "mp4 już się wypowiadałem wiele razy i nie chce mi się tłumaczyć po raz kolejny. Jednym słowem odtwarzacze z napisem MP4 to /cenzura/.

Zainteresuj się Meizu m6 bo o iRiverze albo iAudio w takiej cenie to nie masz co marzyć. Chyba, że wybierzesz "normalny" odtwarzacz mp3