MP4 nie włancza się

Podłanczałem do niego głosnik komputerowy i inny głosnik i nagle zgasł mp4 i sie nie chce uruchomić co robić.

Najprawdopodobniej spaliłes go! !!

jakie?

P.S. nie podłanczaj duzych głosników i innych uzadzen bezposrednio do mp4 bo moze sie zepsuc.

(ja tak raz podłaczyłem do discman-a głosnik i zjaral sie.)

Złączono Posta : 09.06.2006 (Pią) 19:54

oczywiscie discman

no właśnie podłaczyłem do głosnika i się wyłaczył i co teraz za te mp4 dałem sporo kasy ma gwarancje na niego co mam teraz zrobic naprawią mi to jakoś da rady ratuknu co mam zrobić prosze da się naprawić.

Nie widzę sensu w gdybaniu. Musisz niestety udać się do serwisu,

gdyż tylko tam uzyskasz konkretną odpowiedź na swoje pytania

Może i naprawią, ale na naprawę gwarancyjną bym za bardzo nie liczył gdyż usterka nastąpiła z Twojej winy. Możliwe że koszty naprawy nie będą opłacalne. Na drugi raz będziesz myślał :P.

No bo mi głosnik nie działał podlanczałem i coś sie zrypało w mp4, napisze do serwisu powiem że podłaczyłem mp4 do kabla usb wgrywałem piosenki zgasł i się już nie włancza myślicie ze naprawią.

Pewnie sie spalił bo nie wytrzymał

Myślisz, że się nie skumają? :smiley:

od razu się zorientują :stuck_out_tongue:

nie dość, że zapłacisz za naprawę, to jeszcze policzą ci więcej za kłamstwo :hahaha:

Nie wiem no podłanczałem do głosnika wyłaczył się teraz się nie włancza a sporo kasy dałem za niego skontaktuje się z serwisem kupiłem go na allegro ale ma gwarancje wszystko wysle moze uda się naprawić.

ale na 100% nie za darmo