MP4 nie włancza się

(Meteo17) #1

Podłanczałem do niego głosnik komputerowy i inny głosnik i nagle zgasł mp4 i sie nie chce uruchomić co robić.

(Matrix506) #2

Najprawdopodobniej spaliłes go! !!

jakie?

P.S. nie podłanczaj duzych głosników i innych uzadzen bezposrednio do mp4 bo moze sie zepsuc.

(ja tak raz podłaczyłem do discman-a głosnik i zjaral sie.)

Złączono Posta : 09.06.2006 (Pią) 19:54

oczywiscie discman

(Meteo17) #3

no właśnie podłaczyłem do głosnika i się wyłaczył i co teraz za te mp4 dałem sporo kasy ma gwarancje na niego co mam teraz zrobic naprawią mi to jakoś da rady ratuknu co mam zrobić prosze da się naprawić.

(Asterisk) #4

Nie widzę sensu w gdybaniu. Musisz niestety udać się do serwisu,

gdyż tylko tam uzyskasz konkretną odpowiedź na swoje pytania

(fiesta) #5

Może i naprawią, ale na naprawę gwarancyjną bym za bardzo nie liczył gdyż usterka nastąpiła z Twojej winy. Możliwe że koszty naprawy nie będą opłacalne. Na drugi raz będziesz myślał :P.

(Meteo17) #6

No bo mi głosnik nie działał podlanczałem i coś sie zrypało w mp4, napisze do serwisu powiem że podłaczyłem mp4 do kabla usb wgrywałem piosenki zgasł i się już nie włancza myślicie ze naprawią.

(Skr3czu) #7

Pewnie sie spalił bo nie wytrzymał

(Airborn) #8

Myślisz, że się nie skumają? :smiley:

(system) #9

od razu się zorientują :stuck_out_tongue:

nie dość, że zapłacisz za naprawę, to jeszcze policzą ci więcej za kłamstwo :hahaha:

(Meteo17) #10

Nie wiem no podłanczałem do głosnika wyłaczył się teraz się nie włancza a sporo kasy dałem za niego skontaktuje się z serwisem kupiłem go na allegro ale ma gwarancje wszystko wysle moze uda się naprawić.

(system) #11

ale na 100% nie za darmo