Mrygająca dioda ADSL w tp-link wr740

Witam. Dziś zakupiłem w/w modem i mam problem z jego konfiguracją. Mianowicie czytałem wiele poradników lecz niestety żaden nie pomógł. Otóż router chcę podłączyć kablem ethernet do mojej (chyba wbudowanej) karty sieciowej. Przedtem komputer łaczył się poprzez modem Speedtuch 330 i tam było tylko wejscie USB i kabel telefoniczny. Teraz nie wiem gdzie mam co podłączyć (co pod WAN, co pod LAN) i ewentualnie jak skonfigurować ten router bez płyty CD (bo nie mam napędu na tą chwilę). Jeżeli byłaby taka możliwość o wytłumaczenie mi tego o ile jest to możliwe to będe bardzo wdzięczny. Dodam również że w przyszłym tygodniu będe posiadał laptopa i chciałbym aby łapał on Wi-Fi z tego rutera (przez to go kupiłem).

Jak dobrze się domyślam posiadasz Neostradę.Ten router nadaje się tylko do kablówki. Wymień lub oddaj w sklepie w którym go kupiłeś mam nadzieje że posiadasz dowód zakupu paragon i kup np ten http://www.ceneo.pl/1360414s?toSpec

Niestety router kupiłem na allegro i raczej oddanie nie wchodzi w grę. Słyszałem że można skonfigurować ten modem np poprzez router+modem+pc. Tylko wtedy modem musze mieć podłączony kablem ethernet do routera tak? Czy jest takie coś możliwe?