MS-7046 problem

Witam wszystkich. To moj pierwszy post na forum i odrazu mam problem za co sorki.

Kupilem rok temu za granica firmowego kompa jest to Advent T9404 ktory opiera sie wlasnie na plycie MS-7046, i tu pojawiaja sie problemy:

  1. szukam dokladnyego opisu tej plyty (przeszukalem juz strone MSI wszystko co jest z chipsetem 915P) ale 7046 nieznalazlem,

patrzylem na kazda jedna m.in. neo platinum lecz ktora to jest ta 7046 nie mam pojecia mi sie wydaje ze zadna.przeszukalem google znalazlem tylko oferty sprzedazy.

Chodzi mi o rozmieszczenie i opis wszystkich pinow itp lecz najbardziej zalezy mi na pinach gdzie sie podlacza kontrolki i przyciski typu power czy reset z obudowy poniewaz zamierzam w nim zmienic m.in. obudowe. a w tej jest tylko podloczone POWER LED i ATX SW a pozostale cztery sa wolne ktory jest ktory nie mam pojecia

  1. jesli chodzi o nowa obudowe wyglada to tak

RESET SW - od resetu (przynajmniej tak mysle :slight_smile: )

POWER SW- power (to musi byc jak w starej opbudowie z kompa kompa ATX SW, czyli jednym slowem power, czy tak? )

pozostale to diody tylko ze w starej obudowie sa dwa piny do POWER LED lecz w nowej sa dwa dwa przewody tradycyjnie zielony i bialy tylko ze wtyczka do nich jest trzy pinowa

przewod zielony i bialy po bokach a miejsce srodkowe jest puste o co tu chodzi?

no i jeszcze jest HDD LED tylko w ktore tu piny podlaczyc na plycie

Prosze pomuscie bo jestem laikiem a to co wydaje mi sie ze wiem to poprostu samonauka.

Jesli ktos zna link do opisu tej plyty to prosze o link i zgory dziekuje

no i co zrobic z ta koncowka do POWER LED jeszcze raz dzieki

Daj maila to Ci coś co znalazłem podeśle, bo nie odpowiadasz na PW.

oto on

Raphael.Electrician@interia.pl

dzieki

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 13:56

wielkie dzieki Szuprycz to tez wiele

przyda sie napewno

tylko nadal bolaczka moja sa te piny o ktorych pisalem wyzej

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 14:12

dobra znalazlem dzieki Tobie co prawda z innej plyty bo 7091 ale uklad pinow powinien pasowac prosze jeszcze tylko oto co mam zrobic z POWER LED bo nie mam pojecia tu i tu sa dwa przewody tylko ze w nowej plycie wtyczka jest na 3 piny srodek jest pusty.

Niemam takich koncowek na dwa piny ani zaciskarki bo bym to troszke przerobil, jak co to gdzie to kupic i ile by to przypuszczalnie kosztowalo

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 14:14

bo nie mam pojecia tu i tu sa dwa przewody tylko ze w nowej plycie wtyczka jest na 3 piny srodek jest pusty.

sorki nie plycie a w nowej obudowie