MS .Net Framework 1.1

zainstalowalem ten dodatek do windows co w temacie, bo jest potrzebny do Catalyst Control Center, ale pojawilo mi sie przy tym troche problemow

  1. za kazdym razem, przy wlaczaniu komputera, przy wlaczeniu wygaszacza windows wylogowywuje sie, i musze klikac w nazwe uzytkownika mimo ze nie ma zadnego hasla

  2. po nacisnieciu lewego alt’a nie moge pisac polskich znakow. zamiast tego program otwiera funkcje z paska zadan (np alt+c --> controls itp) mam nadzieje ze rozumiecie mniej wiecej o co chodzi, tylko z prawym altem da sie pisac normalnie

moze i to jakies niewazne detale, ale biorac pod uwage moje przyzwyczajenia prosilbym o rady, czy da sie jakos to odwrocic ? z gory dziekuje

Ad 1. Prawoklik na pulpit > Właściwości > Wygaszacz ekranu > odchacz “Po wznowieniu chroń hasłem”

Ad 2. Nie wiem co ot za program, ale poszukaj w opcjach ustawienia skrótów klawiaturowch… :smiley:

Ad 1.

Wejdź też w Panel Sterowania > Konta użytkowników

…i wywal konto, które utworzył NET Framework :wink:

Ad2 Catalyst control center ma zdefiniowane domyślnie jakieś skróty klawiaturowe które pokrywają się z tymi do wpisywania polskich znaków. musisz poszukać w ustawieniach i poodhaczać. Nie umiem podpowiedzieć gdzie dokłądnie bo nie instaluję nigdy ccc (imho zbędny zamulacz systemu, nic więcej)

Można spróbować je wykryć za pomocą programu Hotkey Detective 2 http://soulseek.folfas.com/downloads/hotkeyd.zip