MS Office 2000 a 2003 - ustawienia Worda

Mam takie pytanie. Cały czas, odkąd mam komputer, jest na nim zainstalowany Office 2000. Teraz wpadl mi w rece Office 2003, chce go zainstalowac. Zastanawiam sie, ze pliki Worda, tworzone i edytowane pod Office 2000 będą się bez problemu otwierać pod Office’em 2003. Konkretnie: czy po usunięciu Office’a 2000 a zainstalowaniu Office’a 2003 nie przepadną moje pliki Worda i czy będą się pozniej otwierać w nowszym oprogramowaniu.

I jeszcze jedno: gdy odinstaluje Office 2000, nie będzie wtedy zadnego Worda na komputerze, to jakie rozszerzenie będą miały pliki Word’a? :?

I jeszcze jedno: mam Office 2000, ale Word nie ma funkcji autokorekty i dzielenia znakow (jakos pominalem to podczas instalacji) nie mam teraz plyty z Officem, a chce zainstalowac te funckje. Czy instalacja Service Packa 3 rozwiąże ten problem?

Ty troche piracisz Falthorn wiesz? Czytałeś regulamin tego Forum?

Ale pliki będą ci się otwierać pod 2003 bez problemu.

Rozszerzenie .doc oczywiście :slight_smile: nic się nie zmieni oprócz ikonki pliku

Dokładnie takie samo czyli doc.

Nie przepadną i bedą się normalnie otwierać.

Nie rozwiąże.

Amba wcieła ??

Jeżeli masz legalną wersję oprogramowania, płyta powinna leżeć u ciebie na półce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A tego to już nie skomentuję.

Topic zamykam czasowo, ewentualne wyjaśnienia na PW.

Nie przepadną, będą się uruchamiały.

W dalszym ciagu doc. Plików nie rusza deinstalacja pakietu Office.

Nie rozwiąże.

Reasumując: O ile zdobyty przez Ciebie Office 2003 jest legalny - zalecam jego instalację po uprzednim odinstalowaniu pakietu Office 2000.

Po wyjaśnieniach topic zostaje odblokowany.