MS Office 2019 Home & Student nieaktywowany?

Witam, jeszcze niedanwno wszystko było ok (aktualnie rzadko używam ten produkt) - legalnie kupiony MS Office jak w tytule był aktywowany. Od niedawna wyświetla komunikat że nie jest aktywowany zresztą widzi go jako MS Professional Plus 2016 (?!) a na dole komunikatu wyświetla kod błędu: 0x4004F00C.
O co chodzi i jak powrócić do poprzedniej aktywowanej wersji?

Próbuj:

Ja bym uderzał prosto do supportu.

A dokładniej - telefon do MS i niech wyjaśniają o co chodzi. Sam do MS dzwoniłem dziesiątki razy i poza jednym przypadkiem, gdy absolutnie nie umieli pomóc (okazało się, że sam miałem większą wiedzę i w efekcie sam sobie poradziłem, a oni nie potrafili), są w miarę pomocni.

kupiłeś w normalnej cenie w normalnym sklepie czy za 50-100 zł?

W normalnej cenie, w znanym i uznawanym za dobry sklepie.

może ktoś podać jakiś działający kontakt do supportu bo 801 802 000 lub +48 22 594 1999 przełączają się na online a online nie pomaga. Chciałbym porozmawiać z jakimś ich fachowcem.

Bo jak @wielkipiec pisał, to niby jest nakładka na któreś wydanie. MS Office 2019 zaktualizował się do wersji 2016?! - #3 przez wielkipiec

Ba to z twojego wątku jest.

Dzięki, wiem i pamiętam o tamtym wątku. Ale nie zaszkodzi się upewnić. Bo polityka MS nie jest jasna i oczywista.
Dalej nie mam pojęcia co zrobić z tym kupionym MS Office. Na liczniku pozostał tylko 1 dzień. Dodzwonić się do MS nie da się - przełącza na online, adresu maila nie mam bo ostatnim razem pisałem do nich chyba 10 lat temu… Autonaprawa MS oczywiście się nie udała, ponowna instalacja Office nie pomogła.