MS Office Outlook 2007 - Wyszukiwanie Błyskawiczne

Nie wiedziałem czy napisać ten temat w dziale “Oprogramowanie” czy tu więc jeśli jest źle proszę modów o przeniesienie ;] A więc mam taki problem a mianowicie - jak wyłączyć w MS Office Outlooku 2007 “dymek” (nie wiem jak to inaczej określić ;p) z napisem “Kliknij tutaj, aby włączyć wyszukiwanie błyskawiczne” który znajduje się pomiędzy wyszukiwarką w skrzynce odbiorczej a wyborem metody sortowania? Proszę o szybką odpowiedź :slight_smile: nie mam zamiaru ściągać ani włączać tego wyszukiwania błyskawicznego…

Narzędzia > Opcje > Inne > Opcje zaawansowane > odznacz pole Pokaż monity o włączenie wyszukiwania błyskawicznego

a tak poza tym polecam bazę wiedzy office’a na przyszłość, bo dokładnie tam leży odpowiedź na to pytanie: http://office.microsoft.com/pl-pl/outlo … 31045.aspx

U mnie rozwiązanie wymagało zrobienia zmian w indeksowaniu.
Klikamy w Outlooku (2010) w Plik > Opcje > Wyszukiwanie > Opcje Indeksowania > Modyfikuj > I tutaj upewniamy się, że wszystkie lokalizacje są zaznaczone czyli Microsoft Outlook (Archiwa i nasza skrzynka) oraz OSDisk (C:)