MS Office Professional 2007 - czy można przenieść na nowy komputer

Czołem, znalazłem w dawnym mieszkaniu kupione przed laty i nieużywane MS Office Professional 2007. Kopia jest legalna, ale co do warunków to M$, jak to M$ jest wysoce niekonkretny. Mogę używać tej wersji na jednym urządzeniu licencjonowanym i jednym przenośnym. Pytanie brzmi, czy mogę zainstalować go na jednym kompie a potem odinstalować i przenieść na inny? Czy ten nowy może zostać nowym “urządzeniem licencjonowanym”?

Problem w tym, że mój komp jest dość stary i pewnie za jakiś czas go wymienię. Szkoda mi byłoby teraz instalować, żeby za chwilę office poszło do śmieci.

To jest werjsa pudełkowa, nie OEM, ale wolę spytać, bo z M$ nigdy nic nie wiadomo…

MS Office to nie Windows. Nie słyszałem aby Office było “przyspawane” do komputera jak Windows OEM.

No niestety, różnie bywa patrz np. ten artykuł: http://www.dobreprogramy.pl/Licencjonowanie-Office-2013-czy-zakaz-przenoszenia-oprogramowania-na-inny-komputer-jest-legalny,News,39308.html

Dlatego wolę się upewnić :slight_smile:

Cześć,

 

Najprościej będzie jak skontaktujesz się bezpośrednio z firmą Microsoft, konsultanci na pewno udzielą odpowiedzi na twoje pytania.

Jeżeli to wersja pudełkowa to oczywiście możesz przenieść na inny komputer.