MS- przeprosiny po wgraniu poprawki KB3000853


(arapo) #1

Listopadowe aktualizacje to wysiew felernych poprawek.

W dniu wczorajszym o problemie z KB3000850 “Absurdu ciąg dalszy…” pisze na blogu DP kol. (lukasamd)

Tym razem fatum dotyczy zbiorczego pakietu KB3000853. Oto cytat z blogu Taylora Browna -

…" dostajemy raporty, że niektórzy klienci mają problem z tworzenia kopii zapasowych spowodowanych po zainstalowaniu aktualizacji systemu Windows w tym pakiecie zbiorczym listopada ( http://support.microsoft.com/kb/3000853 ). Wierzymy, że istnieje problem z aktualizacji KB3000853 i pracują, aby to naprawić tak szybko, jak to możliwe, w pobieraniu okresowego i stosowania http://support.microsoft.com/kb/2996928/ powinno rozwiązać problem. Ja osobiście chcę przeprosić za niedogodności i stres z tym problemem - jak tylko będzie więcej szczegółów będę aktualizował ten post."

Czy ktoś z was ma problemy po instalacji tej aktualizacji?


(Pangrys) #2

Nie, bo nie używam Avasta.


(arapo) #3

Pytanie dotyczy innej aktualizacji- problem z Avastem to KB3000850


(Leoncio) #4

Mam Eseta W 8.1 x64 i u mnie również były problemy po KB3000850 między innymi nie wyłączał się komp, nie mogłem cofnąć przywracania systemu i występowały jeszcze jakieś inne problemy, musiałem cofnąć system z kopii zapasowej.


(Djzon) #5

Niektórzy ludzie bezmyślnie instalują co popadnie, wszystkie poprawki jak leci… lepiej zapoznać się z dokumentacją danej poprawki. Jaki jest sens instalowania każdej z poprawek ?

po za tym nie na każdym komputerze poprawka ma zastosowanie więc u niektórych osób po prostu nie ma tych poprawek np. te wymienione na tym forum…