MŚ Szczypiornistów 2011

Witam:)

Mam nadzieję, że na tym forum znajdę jakiś wiernych kibiców Gladiatorów Wenty. Jakie macie typy, która będzie Polska??

Może coś po debatujemy o tych mistrzostwach, bo chłopaki coś grają a tu cicho jak by się nikt nie interesował.

Pozdro Kibic xD

no grają i co z tego, jak będą MŚ powiedzmy w kajakarskie to też mamy dywagować sobie na forum

mnie ręczna zbytnio nie interesuje ale ładnie wczoraj wygrali pod koniec obrona Korei nie podołała, pogubiła się.

Pozdro ultras WZL xD

Ja również nie jestem fanką ale oglądam. Staram się oglądać większość, bo tam są “nasi” a poza tym to fajne widowisko w HD :smiley:

Wczoraj z Koreą mam wrażenie,że nasi bawili się, grali na lajcie i tylko pod koniec pocisnęli, a biedni Koreańczycy wtedy już zdychali :stuck_out_tongue:

Za to wygrana Argentyny ze Szwecją to totalne zaskoczenie i dlatego ja bym nie obstawiała, która będzie Polska

No tak ale teraz Szwedzi będą cisneli bo grają naprawdę o wysoką stawkę…

Ja kocham reprezentacje Polski w piłce ręcznej.Są najlepsi i to że dziś przegrali ze Szwecja nie czyni ich gorszymi graczami.Grali świetnie,walczyli do końca,nie poddawali się.Nasza drużyna jest wybitna i mam nadzieje że są jeszcze w Polsce tacy kibice którzy potrafią docenić grę naszych jaką można było oglądać dziś w meczu Polska Szwecja, pomimo iż nie wygraliśmy.Sławomir Szmal jest wybitnym graczem,świetnym obrońca i jednym z naszych najlepszych zawodników. nie raz uratował nam tyłki podczas ważnych meczów kiedy inni zawiedli.Wstyd mi za tych wszystkich młotków którzy nazywają się kibicami, a przy każdej lepszej okazji i rzucają obelgi na nasz zespół gdy zdaży im się zgubić piłkę czy przepuścić kolejną bramkę.Dla waszej informacji…Reprezentacje kocha się bez względu na wszystko, a nasza reprezentacja jest najlepsza…Chce powiedzieć jedno i wiem że to się spełni prędzej czy później…Polska będzie mistrzem świata! !!

Nareszcie się ktoś odezwał :stuck_out_tongue:

I ja podpisuje się pod słowami koleżanki powyżej :slight_smile: Bo mamy naprawdę świetną reprezentację :slight_smile:

…,która w kluczowych momentach traci piłkę… :?

Nie wiem co mam powiedzieć.Pierwsza połowa tragedia.Druga już lepsza…Chłopaki walczyli pięknie,szkoda tylko że nie walczyli tak i na początku meczu.Kocham ich ale grali w pierwszej połowie jak ostatnie dupy!.A to że w drugiej wzięli się w garść jak widać w wyniku meczu Polska Dania nie dało im wygranej ,ponieważ rywale grali porządnie od początku do końca spotkania.No cóż…Pozostaje mieć nadzieje że w jutrzejszym meczu z Serbią Skopiemy przeciwnikom dupy! !!

trener musi odejść :evil:

Aż łzy się cisną do oczu! !!

Dali dup… Nie da się ukryć :wink: .

Żal mi Ciebie wiesz…

Bogdan Wenta nic tutaj nie zawinił.

Porażka naszych na tych mistrzostwach to sprawka przede wszystkim postawy zawodników, bo jak powiedział Szmal: “Nie wszystkim się tak bardzo chciało”, a także kontuzji.

Poza tym takie rzeczy w sporcie się zdarzają, i nie wydaje mi się żeby to był powolny koniec naszej reprezentacji szczypiornistów.

Na następnym dużym turnieju dadzą radę.

Wierzę w nich.

Emocje już opadły i teraz mi wstyd że zwątpiłam w to co tak kocham.Dla mnie piłka ręczna nigdy się nie skończy.Polska pozbiera się do kupy i znów pokaże na co ich stać…teraz czy za rok,może nawet za 10 lat ale na pewno.jeszcze staniemy na podium i wszyscy docenia ile pracy,wysiłku i czasu nasi bohaterzy włożyli w te występy.Bez względu na to jak one się kończą.Nasza drużyna daje z siebie wszystko.Może nie byli w tym roku w najlepszej kondycji,ale to nie znaczy że tak już zostanie…Czytałam gdzieś ze nasza reprezentacją jest już za stara na wygrane.Ja osobiście nie wyobrażam sobie zmian w zespole chociaż wiem że one kiedyś będą musiały nastać.Ja nawet nie potrafię oglądać meczów drużyn dla których na co dzień graja nasi zawodnicy,bo jak miałam bym wybrać komu kibicować gdyby na jednym polu boiska stanął chociażby Sławek Szmal,a na drugim Tomek Tłuczyński…/Nie umiem ich już tak kochać rozdzielonych,więc nie wyobrażam sobie jakiś większych zmian w naszej drużynie…czytałam nie dawno wywiad sprzed kilku lat z Bogdanem Wentom,trenerem naszych piłkarzy ręcznych.Musze przyznać że jego wypowiedzi stawiały go w świetle naprawdę równego gościa.nie chciałabym żeby ta przegrana skreśliła wszystkie zwycięstwa naszej drużyny i naszego trenera.A boje się że gdy nasi chłopcy wrócą do kraju To zamiast podziękować za te pięknie wygrane początkowe mecze usłyszą wygwizdywanie i niezadowolenie.Jak już pisałam nie nazywajcie się kibicami jeśli nie potraficie kochać swojej drużyny nawet w chwilach słabości.Ja wierze że za rok będzie lepiej.I życzę im wszystkiego najlepszego…Jesteście najlepsi! !!

nie dali dupy tylko poprostu byli od nich lepsi i tyle…

tak bo pierwszy winny to trener… typowo polska mentalność, a przed MŚ był prze wspaniały… oj