MS Windows 10 LTSB a sterowniki nvidia

Mam takie pytanie czy jest niemożliwe wgranie najnowszych sterowników do karty graficznej ze stajni nVidia (GTX GeForce 1060)w systemie Windows 10 LTBS?
Ktoś może zna sposób na obejście problemu braku “Control Panel”?

Tak, to może być niemożliwe jeśli masz okropny bałagan w systemie. Najpierw zrób porządek.

Jak masz pisać takie “mądrości” to nie pisz wcale. Na serio takie banały jak “zrób porządek” zachowaj dla siebie"! Nie znasz odpowiedzi to pomiń temat, a nie rób z siebie błazna. Jeśli ktoś zwróciłby się tu o pomoc z usunięciu wirusa to zasugerowałbyś, że trzeba było uważać na jakie strony się wchodzi?
Jak bardzo trzeba się nudzić by taki komentarz spłodzić? Masakra!

Windows w żaden sposób nie modyfikowany, a wersja sterowników karty graficznej 441.66 śmiga, że aż miło. Problem pojawia się po instalacji nowszych. Sam proces instalacji przebiega bezproblemowo i wszystko działa jak należy - tyle, że znika Control Panel ze schowka koło zegara jak i menu kontekstowego.
System proponuje pobranie brakującego oprogramowania ze sklepu Windows. Tyle, że w Windows 10 LTSB jest on wyłączony

Więc ponawiam moje pytanie zna ktoś sposób na poprawną instalację sterowników nVidii na Windows LTSB?

Niewiele to wnosi do tematu, ale mam ten sam problem w normalnej wersji Windowsa gdzie samodzielnie wyciąłem sklep. Niestety na taki powalony pomysł wpadła Nvidia i ja się póki co z brakiem panelu pogodziłem, bo nawet gdyby ktoś podpowiedział jak go doinstalować, to nie chciałoby mi się go ręcznie aktualizować przy każdej aktualizacji sterowników :confused:
No ale może ktoś coś wymyśli :wink:

A jak wyłączyłeś alerty o braku panelu? Bo to trochę irytujące oglądać przy każdym włączeniu.

Nie usuwałem. Jak wrócę do domu i nie zapomnę, to przeglądnę (autoruns) autostart i pewnie gdzieś tam będzie coś od nvidia to zamelduję :wink:

Jakie “mądre” pytanie taka odpowiedź - nie napisałeś jaka wersja systemu (1909? 1903? 1809?..), jaka kompilacja, jaka konfiguracja sprzętu i domagasz się dobrej odpowiedzi??? Pomyśl najpierw jak masz zadać jakieś pytanie.

P.S. Wbrew pozorom moja pierwsza odpowiedź zawiera rozwiązanie - wyczyść system. Najpierw CCleaner (lub inny) potem DDU (w trybie awaryjnym) i instalacja sterowników od nowa.

…zrobione z dwiema różnymi wer. sterowników i problem powraca.

Wersja LTSB Windows to jedna konkretna wersja (1809) jeśli ktoś się zna to z mojej pierwszej wiadomości wyczyta. Model karty graficznej podałem.
Skończ, bo męczący jesteś panie “ekspert”!

Człowieku pomyśl!!!

Wygląda, że wywalenie tej usługi rozwiązuje problem wyskakującego okienka.