MS Word kopiowanie do 2 kolumnowej tabeli

Witam, mam dość dziwny problem.

Zrobiłem w excelu jako dwie komórki pewne dane :

Komórka A 670 wierszy danych Komórka B 670 wierszy danych

Chciałbym komórkę A i B przedstawić w 2 kolumnowej tabeli w Office Word 2010.

Więc stworzyłem tabelę, i jak kopiuję dane komórki A do kolumny 1 wybiream SCALANIE jako forma skopiowania bo wszyskto inne nie zrobi z każdego wersu tekstu jednego wiersza komórki. I tu pojawia się problem sąsiednia kolumna wędruje na dół i jak do niej coś wkleję to scala ona komórki w kolumnie 1.

Moje pytanie :

Jak ja mam to zrobić aby to idealnie działało ? Z powodu wielu wersów nie robię tego ręcznie - a przymierzałem się lecz po 4 strona A4 dałem sobie spokój.

Pomożecie ? :slight_smile:

Trochę opis zagmatwałeś i ale jak dobrze się domyślam chcesz wykonać tzw transpozycję. Jeśli masz Excel 2010 jest to proste. Skopiuj dwie kolumny A i B z Twoimi danymi. Następnie użyj zaawansowanych opcji wklejania jak na poniższym rysunku. Dalej sobie poradzisz :slight_smile: Mam nadzieję że o to Ci chodzi.

Beztytu%C5%82u_jpg_300x300_q85.jpg

Wyjaśnię inaczej :

Mam kolumny 2 w EXCELU - z danymi.

Chciałbym utworzyć z nich 2 kolumnową tabelę w WORDZIE - tylko jak przenieść to do tabeli w WORDZIE ? - tak aby każdy wers danych był jednym wierszem tabeli - ?

W WORD są jakieś opcje wklejania ale jedyna która jakoś działa to SCALANIE tylko że nie da się wówczas niczego wkleić w drugą kolumnę.

Wklejając do WORD skorzystaj z opcji wklejania “Użyj stylów docelowych”. Mnie utworzyło tabelkę w WORDzie

Dobra nie o to chodziło.

Zrobiłem to poprzez zaznaczenie całej kolumny i wklejenie no i gra :wink: