MSDN AA na ilu mozna zainstalowac i na ile wazne licencje

jestem studentem politechniki białostockiej. przysługuję mi konto na msdn aa,wiec założyłem.I nasuwa mi się pytanie czy te systemy operacyjne można instalować na wielu komputerach czy tylko na swoim? Wiem, że te konto msdn aa jest ważne jeden rok. Czy zatem licencja na te oprogramowania jest tylko na rok ,czy można korzystać cały czas? proszę o pomoc

Ważna jest przez cały okres studiów, z programów z MSDNAA możesz korzystać i po ich ukończeniu, ale nie do celów komercyjnych. Jezeli po ukończeniu studiów będziesz musiał przeinstalować system, czy inny soft to już go potem nie aktywujesz na otrzymanych numerach.

Żartujesz czy naprawde nie wiesz ??

Jeżeli Ty (i Twoji koledzy studenci) byś mógł legalnie zainstalować oprogramowanie z MSDNAA każdemu, to kto by je kupował w sklepie ??

Możesz zainstalować na kilku komputerach, pod warunkiem, że wszystkie należą do ciebie (np jak masz desktopa i laptopa)

Oczywiście nie wolno nikomu dawać takich programów.

konkretnie to klucza aktywacyjnego.

Płytki też się nie powinno. Nie ma znaczenia, czy ktoś ma zainstalowany program, czy tylko nagrany na płytce, jeśli nie ma licencji to liczy się jako piracki.

Mimo iż konto na MSDNAA jest ważne jeden rok (lub semestr) to możesz korzystać dalej z zainstalowanego oprogramowania, a także po zakończeniu studiów. Ale nie możesz ponownie zainstalować, gdy już nie jesteś studentem, i oczywiście musisz używać w celach niekomercyjnych.