MSFEEDSSYNC.EXE - Błąd aplikacji


(Piotrek2007pl) #1

image_id: 4978

Wiecie może o co z tym chodzi? Proszę o szybką pomoc.


(system) #2

Dotyczy systemów z Internet Explorerem 7, 8 i 9! Panel sterowania > Opcje internetowe > zakładka Zawartość > ostatni na dole przycisk Ustawienia > odhacz kratkę "Automatycznie sprawdzaj aktualizacje źródeł..." i zrestartuj komputer. Po restarcie oczyść rejestr Windowsa i ponownie zrestartuj.


(Piotrek2007pl) #3

Okej, ale czy mógłbym jeszcze prosić Ciebie o screeny, gdyż chcę mieć 100% pewność, że wszystko zrobię ok? Jeśli oczywiście jest taka możliwość i nie sprawi Ci to większego problemu.


(system) #4

Ale tu akurat chyba nie będzie problemu. Natomiast czyszczenie rejestru zostaw na razie na później.


(Piotrek2007pl) #5

Znaczy się czyszczenie rejestru to CCleanerem chyba można.


(system) #6

Oczywiście! Spokojnie można, nawet należy! W CCleanerze wszystkie pozycje związane z czyszczeniem rejestru powinny być zaznaczone.


(Piotrek2007pl) #7

Tylko, że jest taki problem, że na dole nie ma przycisku Ustawienia, tylko jest coś takiego:

image_id: 4984

PS: Poraj, pomóż !!


(rgabrysiak) #8

@lali110

Jaką wersję programu Internet Explorer posiadasz?


(system) #9

O psiakość! To jest Internet Explorer w wersji 6! Nie sądziłem, że jeszcze jest w użyciu! To zmienia całkowicie postać rzeczy.

W tej sytuacji pobierz Internet Explorer 8 odpowiedni dla Twojego systemu operacyjnego i go zainstaluj, lub po prostu ( najlepiej!) zaktualizuj system operacyjny (ze szczególnym uwzględnieniem Internet Explorera) w witrynie Windows Update: http://www.windowsupdate.microsoft.com i problem sam minie.

Zresztą, najwyraźniej na tym komputerze była już zainstalowana nowsza niż 6 wersja Internet Explorera, i została odinstalowana.

Dlatego powstał ten problem.


(Piotrek2007pl) #10

Z tego komputera został całkowicie odinstalowany Internet Explorer przez jakiegoś durnego informatyka i nie ma go wcale... chyba...


(rgabrysiak) #11

Pobierz i zainstaluj IE8 dla Windows XP:

http://www.microsoft.com/pl-pl/download ... aspx?id=43


(system) #12

No właśnie! Jest Internet Explorer, ale w wersji 6. Bez niego w ogóle by Ci komputer nie działał. Zrób, co tutaj obaj piszemy i powinno być OK. Jeśli nie, to trzeba będzie skonfigurować jeszcze Internet Explorera 8 na odbieranie (lub nie) tzw. RSS-ów. Wtedy ten komunikat powinien zniknąć.