Msi 2060S - najstarsze sterowniki graficzne (data wydania karty)

Macie może jakiś link do najstarszych sterowników do 2060s od MSI?
Nie mam internetu na PC. Nie chcę marnować transferu komórkowego.

Dokładniejsze opisanie problemu nie zeżre ci więcej transferu za to niedokładne wykaże że to raczej czasu ci szkoda, a skoro tobie szkoda czasu na dokładne opisanie problemu nam go szkoda na pomoc tobie.

Generyczne sterowniki w10 są stabilne, sterowniki “alfa” niekoniecznie.
W przypadku pasów na ekranie lub plam, to mechanika, nie stery…

Problem mam opisany trzech tematach swoich. Gdybyś chciał to byś znalazł.


I ten temat dzisiaj

Tamte tematy to nie ten.

Tobie nie chce się wejść na stronę Nvidii wybrać grafiki i pobrać sterownika a ja mam dochodzić jakie masz problemy życiowe?

Czyli dalej kopanie się z tym samym koniem, bo jestem mądrzejszy :wink: ? A czy zrobiłeś cokolwiek sugerowanego tych 3 tematach? Bo wygląda to tak, że chcesz dalej się bawić, a nie problem rozwiązać. Jeżeli był kłopot na instalowanym przez W10 sterowniku, to robisz livecd z linuksem, jeżeli kłopot wraca, to odpalasz na 2 pc, w przypadku zaistnienia to karta jest uszkodzona i 50 nowych tematów nic nie da…

Archiwalne i beta:
https://www.nvidia.pl/drivers/beta

@anon7248146 dziękuję :slight_smile:

Problem rozwiązałem… Chyba jestem na prawdę kompletnym młotkiem.
Coś mi dziś zaświtało w głowie o nVidia control panel. Wróciłem z pracy. Zainstalowałem. Po chwili monitor się odświeżył z dźwiękiem jak po dodaniu sprzętu nowego (np usb podłączone). Karta była gotowa do użytku…

Serio nie wiem czemu mi to nie przyszło do głowy wcześniej…

Druga rzecz, dlaczego tak się stało, że karta przestała być widoczna przy starcie komputera. Teraz obie karty działają…

Opcje są dwie: aktualziacja W10 i wysypanie sterowników, uszkodzenie karty (po uszkodzeniu zwykle nie sa poprawnie wykrywane). Poobserwuj.

Przy 2060S bym zrozumiał uszkodzenie karty (dwa lata) ale nie przy fabrycznie nowej wyjętej z pudelka (karta z serii 3000) i założonej od razu. To musiała mi aktualizacja namieszać. Booo jechałem na tej przed 20H2 a później problemy jak mnie zmusił Windows do aktualizacji.

Zrob sobie kopie systemu w razie “w” zawsze zrobisz sobie rollback do stabilnej sytuacji.

XXI wiek, a ludzie dalej nie wiedza co to kopia zapasowa… Debilizm? czy Lenistwo? a może oba :thinking: