MSI 760GM-P33 - zintegrowana karta dźwiękowa nie działa

Witam.

Mam problem z zintegrowana karta graficzna na płycie głównej. Kartę wyszukuje ale jest przy niej wykrzyknik na żółtym tle i nic nie słychać nie ma nawet ikonki głośniczka na pasku zadań (Windows XP) co ten wykrzyknik może oznaczać? sterowniki były wgrywane z oficjalnej strony i przez rożne updatery i za każdym razem kończy się tym samym.

 

MSI 760GM-P33

SiwyFTW , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

Dodatkowo na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zainstaluj sterowniki do audio. Czy zmieniałeś ustawienia w biosie. Podaj identyfikator urządznia - zapoznaj się jak ustalić identyfikator urządzenia http://systemclinic.pl/watek-szukanie_sterownikow_po_identyfikatorze_identyfikacja_nieznanych_urzadze%C5%84–150

Staraj się pisać poprawnie, używając P O L S K I C H znaków (ś,ć,ź,ł,ą,ę,ó).

http://pl.msi.com/product/mb/760GMP33.html#/?div=Driver&os=XP 32 Który masz Service Pack o ile wogóle go masz.

Używam service packa 3

Sterowniki są zainstalowane w biosie też wszystko ok.

http://www.pcidatabase.com/vendor_details.php?id=648 to mi wyskoczyło i co dalej? Wyskoczyło tego mega dużo i nie wiem za co mam się wziąć.

Miałeś podać identyfikator urządzenia. Identyfikator to jest ciąg liter i liczb - patrz obrazek nr.2. http://systemclinic.pl/watek-szukanie_sterownikow_po_identyfikatorze_identyfikacja_nieznanych_urzadze%C5%84–150

Ven 1106 Dev 0397

http://download.viatech.com/DownloadDriverSvl?driver_id=3127

Nie mogę tego pobrać ciągle się ląduje i ląduje ale nic nie idzie. Ciągle wzrasta waga pliku ale nic nie ściąga. próbowałem tez ściągać poprzez inna przeglądarkę.

Faktycznie ściąga się bardzo wolno.Pobierz go z tego linku ,wypakuj i uruchom

http://hostuje.net/file.php?id=d87bf96f61dfc0e1d41a5ecf11fa65ca

Dzięki wielkie! Już ściągam i zaraz napisze jak poszło.

Dalej to samo;/

Ok sprawa wyjaśniona sterowniki z oficjalnej strony były trefne. Maja druga stronę i tam wszystko śmiga. dzięki wszystkim za pomoc.