Msi 845E Max a ATI Radeon HD 4650

Witam,

Mam Takie pytanie. Czy płyta MSI 845E Max uciągnie karte graficzna ATI Radeon HD 4650? Pytam dlatego ponieważ chciałbym coś kupić, ale stwierdziłem że nie kupię płyty z procesorem lecz sama grafike i ramy. Jeżeli ta karta nie wejdzie na tą płytę to proszę o polecenie mi innej która by ruszyła ponieważ niestety ta płyta jest dość stara.

Pozdrawiam

Płyta nie “uciągnie” Ci tej karty. 845E Max ma złącze AGP, Radek ma PCI-E. Radziłbym poszukać Ci nowej płyty głównej, trudno jest o dobrą kartę pod AGP, a płyty z PCI-E nie są wcale drogie :).

Radeon o Którym pisze ma złączę AGP x8. A jaką mógł byś polecić najbardziej wydajną na tą płytę?

Jaki masz tu procesor? Do tej płyty nie opłaca się ładować kasy, lepiej już kupić coś na LGA775 i PCI-E.

intel pentium 4 2,4ghz. I wiem że nie opłaca sie wkładać kasy, lecz żeby kupić nową płyty z wszystkimi podzespołami wyjdzie na pewno drożej niż zakupienie jakiejkolwiek karty graficznej i trochę ramu dla mojej staruszki, a ja naprawdę nie mam zbyt wygórowanych potrzeb.

Jeśli koniecznie chcesz zostać przy tej płycie to pamiętaj, że procesor może ograniczać Ci grafikę.

Też dlatego pytam jaka grafika będzie kompatybilna

Rozejrzyj się za GeForce’m 7300GT. W nowe gry co prawda nie pograsz, ale do starszych tytułów się nada.

A może coś z ATI? Teraz mam nVidia i nigdy więcej:P

Ja mam w moich zestawach 4 nVidie i żadnego problemu z nimi, może wadliwa sztuka Ci się trafiła :). Z ATI poszukaj Radeon X1900, tylko koniecznie musi być na DDR3.