MSI 865PE Neo2-PS (MS-6728 v2.0) jaką kartę graficzną?

Witam :slight_smile: właśnie spaliła mi się karta w moim komputerze była to ati 9200 family 128 mb, nie dość że bubel to jeszcze wysiadła. jaka kartę mogę zakupic do tej płyty głównej ? interesuje mnie tylko NVIDIA

Cześć

Teoretycznie mógłbyś kupić jakąś kartę NVIDII z serii 7. Problem polega na tym że jest to jedna z tych serii które miały problemy z układami BGA i nie wiadomo czy trafisz na sprawną kartę i jak długo ona będzie działąć.

a jaką konretnie? Na tej odpalenie gier ktore powinny chodzic konczyly sie wyłaczaniem monitora i pomagał tylko reset az w koncu siadła i całe szczescie bo jest pretekst do zmiany. Jaka najlepiej kupic do tej plyty?

Cześć

Jaki masz komputer? Jaki zasilacz? Karty będą tylko używane i nie masz gwarancji że będą w pełni sprawne.

procesor intel celeron 2.6 ghz, płyta jak wyżej, ram 2 x 512 mb ddr pc3200 cl3 zasilacz ibox model i325 300W

Dodane 19.02.2013 (Wt) 11:17

wiem ze uzywane i ze nie moga byc w pelni sprawne.

Jeśli nie planujesz żadnych innych wymian sprzętu zainteresuj się jakimś Radeonem HD 4xxx (są na AGP!), dużo wydajniejsze niz te Twoje nvidia które stabilne to tylko z serii 6 możesz szukać (serie 7,8 i 9 miały BGA słabej jakości, ale na AGP są z nich tylko 7), bo FX to niewypały i nie warto ich kupować.

Lepiej najpierw zmień zasilacz, bo przy takim to i nowa karta padnie.

nie planuje bo nie mam za co :slight_smile: a ktory model ati hd 4xxx bylby do tego sprzetu odpowiedni?

Cześć

Naprawdę wymień najpierw zasilacz a dopiero kartę graficzną ponieważ nie zdążysz się nią nacieszyć a już będzie nadawała się do wymiany.

poprzedni wlasciciel uzywal w nim ati 9550 i tez ja szlag trafil to kupil ta co teraz mi siadla.

Cześć

I kolejną kartę graficzną którą kupisz zapewne też się nie nacieszysz. Ale to już nie moja sprawa czy wymienisz zasilacz, czy nie - twoj wybór.

Podaj jeszcze w jakiej kwocie szukasz “nowej” karty.

jaki do tego dac zasilacz?

Dodane 19.02.2013 (Wt) 12:02

wydam na tyle zaleznie od natrafionego sprzetu ale nie wiecej niz 159 zl

http://www.morele.net/zasilacz-aerocool … 50-359408/ - wystarczy spokojnie, tani a w miarę dobry

to kupuje zasilacz i szukam karty. Dzieki za pomoc. Do zamkniecia :slight_smile: