MSI Afterburner. Nie działa

Witam jak w temacie. Kurce zainstalowałem win 11 i nie działa.
Uruchamia się wszystko niby ok ale nie pokazuje.

Przy uruchamianiu mam taki komunikat:

Też tak miałem w win10 i było ok.
Nie mam pojęcia jak to zrobić.
Próbowałem Bandicam,Fraps, Nvidia też mi jakoś dziwnie tą zakładkę wywaliło że ona nie działa:


To tu też nie mogę sprawdzić.
Oczekiwał bym na jakiś pomysł.

ZAinstaluj DirectX 9.0c w trybie offlice DirectX 9.29.1974 Redistributable - dobreprogramy. Oraz wszytkie C++ Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One (July 2021) Download | TechPowerUp

1 polubienie

Mała porada - utwórz sobie gdzieś nowy folder. Do tego folderu wyodrębnij direct. Nie używaj 7-zip do wypakowania. Po wyodrębnieniu - bo tak działa pobrany instalator znajdź DXSETUP.exe i z PPM wybierz właściwości i w zakładce zgodność wybierz win 7, albo 8. Zastosuk i ok. Wtedy możesz otworzyć DXSETUP.exe. Zsynchronizuje to wszystkie biblioteki w systemie. Po zakończeniu można już wyrzucić ten nowy folder z pobranym i wyodrębnionym directxem.
Ten directx tak ma.

Może trzeba do MSI zgłosić prośbę o instalator dla Windows 11, korzystający z OpenGL/Vulcan/DX12.

Niby to darmowy program, więc nie trzeba się kopać z wersją na którą nabyłeś płatną ograniczoną licencję.

Przecież te zgodności nic nie dają. To takie pisanie.
DirectX wywala błąd nawet jak nie jest w necie.
Visual zainstalowałem i też nic to nie dało.

Nvidia tą swoją nakładkę ma tylko do win 10 ;d

Może Nvidia oczekiwała, że 11 będzie żartem i się przejechała jak olała próbę aktualizacji apki pod 11.

Napisane jest w w toku.
To chyba produkują.
MSI to do producenta trzeba pisać o nową wersję jakaś bo jak.
Jeszcze ten defender co chwile się włącza i kasuje mi wszystko.

Ja nie widzę napisów:

„My Nvidia, przepraszamy za opóźnienia i żartowanie z Windows 11. Pracujemy „harder and harder” nad „akautalizejszyn” aplikacji przed październikiem 2022”.

Grafiki oglądałem bez powiększania, jak Nvidia wciska to za pomocą połączenia online w sekcji „newsy o naszym programie”.


Jak jesteś „programistą” to swoje katalogi do pracy wyklucz ze skanowania w Defenderze i inaczej zabezpiecz jakby wirus do nich wlazł i rozpoczął psucie systemu.

Usunąć go. Wiem że się da.
Jest jakiś poradnik na ang wersji windowsa. Robię tak samo a on ma inne pliki. Sam je sobie dodał do filmu nie wiem. Gry chyba lepiej działają, program potrzebuję ;d

Nie strasz, nie strasz…; wiadomo, że da się usunąć moje konto z bazy forum i przemianować w „AnonimXXXXXXX”.

Jak potrzebujesz wyłączyć defender to może szukaj innej porady jak znaleziona w postaci wideo jest zła:

https://www.google.com/search?q=disable+windows+defender+windows+11
https://www.google.pl/search?q=disable+windows+defender+windows+11

Wgrałem 10.
Poczekam aż zyoutubizują ;d

https://youtu.be/sHq6lN__YY8?t=515
P.S. nie każdy zrozumie tego mema :stuck_out_tongue:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.