MSI GeForce 9600 GT 512 i zasilacz 450W

Bierz np. Amacrox Warrior 400W (Sam posiadam i spisuje się znakomicie :slight_smile: ) lub jakiegoś OCZ :wink:

Wiesz takie kupno to będzię Zmienił chłop siekierkę na kijek. Ten zasilacz który posiada jest dobry niektórym nieźle odbija z tymi zasilaczami ech

To nie jest tak że niektórym odbija tylko że jak już coś brać to brać coś dobrego a nie coś co starczy na 2-3 miesiące a potem znowu wymiana bo np. nowa karta graficzna będzie potrzebowała więcej mocy a stary zasilacz nie będzie potrafił jej dostarczyć :slight_smile:

A niby po co on ma brać jakiś mocniejszy zasilacz?Zresztą pierwszy z Twojej propozycji jest słabszy.

Apel do autora pytania:Nie zmieniaj zasilacza i nie słuchaj ludzi,którym opowiada się bajki na dobranoc o zasilaczach.W Twoim przypadku wymiana jest zbędna.

Sorry bardzo :frowning: Zaszła mała pomyłka. Niech zostawi ten zasilacz co ma. Źle przeczytałem i myślałem że ma MC 350W. Jeszcze raz sorka. Zostaw zasilacz ten co masz bo jest b. dobry :slight_smile:

Zostawiłem :slight_smile: Grafikę nową już zakupiłem i śmiga aż miło, dzięki za pomoc.