MSI GeForce GTX 650 Do mojego zestawu, czy BF3, Assasin's Creed II pójdą na minimalnych/średnich 1920x1080?

Mój zestaw widzicie poniżej, za pare dni święta i chciałbym sobie kupić lepszą karte graficzną (jak na razie, bo później chcę dokupić brutus m23 + deus m1 650w + fx’a 8320 + asrock’a 970 extreme 3 + 2x4gb kingston hyperx + fortis a stary komputer dać bratu lub sprzedać, na końcu ew. radeon r9 270x a tą karte sprzedać)

A i czy jest sens kupować tą karte do tego zestawu? a i czy będe mógł podkręcić mój procesor na tej płycie do 3,0 GHz (lub jeśli nie 3 to 2, 8) z chłodzeniem spartan LT? czy się coś nie zjara?

GTX 650 tyłka nie urywa, to budżetowa karta, lepiej szukać GTX 650 TI Boost, jest wydajniejsza. Procesor wybrany przez Ciebie, to w grach średniak, niestety…

ale czy odpali te gry na full ekranie mojego monitora? i czy będe mógł odpalić je już na średnich? teraz mówie o moim aktualnym procku, ale zastanawiam się nad fx’em 8350.

Nie opłaca się dopłacać do 8350, gdyż ten 8320 można wykręcić do tylu ile ma ten pierwszy. Nie widzę również sensu kupowania karty graficznej na okres przejściowy. Chyba, że ci posłuży znacznie dłużej niż na 1-3 miesiące.

no posłuży mi na 6 a nawet więcej bo tą karte będe miał jeszcze w nowym kompie przez 2 mies. na początek szkoły kupuje Gigabyte Radeon R9 270x, ale mnie interesuje czy moge podkręcić mojego procka na tej płycie (Intel pentium Dual core e5200 2,5GHz, Gigabyte P31-ES3G, Spartan LT), a i dzięki za rade, jednak biore 8320 :slight_smile:

a i czy radeon 7770 od msi też byłby dobry?

Pusto teraz tu jak na NK 0_0


Następnym razem użyj opcji Edytuj zamiast pisać posta pod postem.

Areh