MSI GTX 750 TI Gaming vs MSI R9 270 Gaming


(system) #1

Siema.


(Montarowiec) #2

Wybrał bym to MSI GTX 750 TI Gaming, po zainstalowaniu jej w komputerze, według mnie najlepiej pobrać sterowniki beta, mi to podniosło o ponad 30 fps'ów więcej,

nie napisałeś do jakich celów chcesz mieć karte graficzną.

jaką miałeś wcześniej karte graficzną?


(Ja$) #3

...jeśli ma być wydajniejsza karta to: MSI R9 270 Gaming

http://tnij.at/20391

 (Odyniec_Stary) #4

R9 270 jest wydajniejszy. Prosta sprawa.

 

Poborem energii się nie przejmuj, bo tego nie zauważysz na rachunku.


(system) #5

 

Napisałem "Głównie chodzi mi o gry (max Full HD, żadnego 4k itp).".

Obecnie mam Radeona HD 5570, i muszę powiedzieć, że wszystkie Fify, BF4, itp, a nawet Watch Dogs na niskich mi chodzą, ale szykuję się na GTA V i chcę kupic coś wydajniejszego na kilka kolejnych lat.

 

No, że R9 jest wydajniejszy to widać w większości testów, tylko trochę martwi mnie ten pobór prądu, w stresie z 80 watt więcej i to, że r9 270 jest tak naprawdę odgrzewanym kotletem karty poprzedniej generacji.

I jeszcze jedno, niektórzy twierdzą, że to zły wybór brać procek Intela i kartę AMD, co o tym sądzicie?


(Odyniec_Stary) #6

Nie jest to zły wybór przy tym procesorze. Sterowniki Nvidia nieco lepiej wykorzystują wielowątkowość procesorów AMD FX, stąd niekiedy wyższa wydajność z takiego połączenia.


(Dimatheus) #7

krzychu26 na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować wszystkie swoje posty w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus