Msi gx660 mrugające paski na ekranie

Problem z moim laptopem pojawił się z dnia na dzień, właściwie to po przeinstalowaniu systemu a jeszcze dokładniej to po instalacji sterowników, postanowiłem przeinstalować sterowniki, więc usunąłem je przy pomocy menadżera urządzeń, problem znikł kiedy odinstalowałem sterowniki, po ponownej instalacji sterowników problem wrócił… czego można by jeszcze spróbować żeby to naprawić?? bo zabawa w naprawianie mechaniczna raczej mi się średnio podoba.

karta graficzna to radeon hd5870

paski pojawiają się u góry ekrany są w kolorze tła , mrugają i czasami są czasami ich nie ma pojawiają się najczęściej po otwarciu nowego okna i używaniu przeglądarki najczęściej, zauważyłem też coś ciekawego a mianowicie po włączeniu filmu na youtube problem znika całkowicie co jest dość dziwne jak dla mnie…

Stery z płytki? Też miałem kiedyś coś takiego… Zainstaluj może najnowsze ze strony producenta http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Dodane 27.11.2012 (Wt) 15:45

Tylko najpierw usuń te co masz i zrób restart pc.

Do usunięcia pozostałości po sterownikach użyj http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Swee … 33842.html (zaznacz tylko AMD Display)

wyczyszczone i zainstalowane od nowa i dalej to samo, moze te nowe sterowniki są jakieś do bani…

Usuwałeś przez menadżera a później resztki przez ten Driver Sweeper? Może to jakieś “artefakty”? Zobacz z jakimiś sterami typu 12.6 albo starszymi 11.(coś). Pamiętaj, żeby sterowniki wybrać adekwatne do swojego sprzętu oraz systemu.

zainstalowałem stare sterowniki z płyty i jest dobrze więc muszę czekać na nowe sterowniki może to poprawią