MSI HD6850 cyclone power edition OC zamiast GTS250 ECO

Witam

Mam okazję kupić hd6850 za 250/260zł ddr5 256bit 860/4400, warto zainwestować ? niebawem będę miał 8gb ramu i lepszą płytę główna, myślę, że na 3.5 podkręcę procesor

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Słaba ta “okazja”. Na allegro można znaleźć poniżej 200 zł. Jeżeli chodzi o porównanie gts 250 do hd6850 to tak, druga z nich jest znacznie wydajniejsza.

proszę o dalsze wypowiedzi, w tej grafice jest plus taki, że jest fabrycznie podkręcona i ma wysokie zegary w porównaniu ze zwykłymi wersjami 790/4000 860/4400 i lepsze chłodzenie

Cena spora, żadna okazja, na Allegro można dostać właściwie za te same pieniądze. Sama zmiana karty na pewno dałaby wielki przyrost wydajności.

czy lepiej kupić zwykłą wersję, może uda mi się dorwać za ok 200zł i ją podkręcić ?

Wyjdzie mniej więcej na jedno, a zawsze to oszczędzisz trochę kasy. Jedynym czynnikiem, który mógłby przeważyć, to ewentualna gwarancja. Jeśli karta, o której pisałeś na początku, ma gwarancję (choćby 30 dni), to wybierz ją.

na tą MSI fabrycznie podkręcona mogę mieć 2 tyg gwarancji rozruchowej, a jeszcze z tego co czytałem na internecie to da się ją jeszcze podkręcić