MSI K7N2 Delta-L i maksymalny HDD

Witam

Chce dokupic twardy dysk do mojej leciwej plyty glownej MSI K7N2 Delta-L (MS-6570G).

Na stronieproducenta podano ze maksymalny twardy dysk jaki bedzie dzialac to 160 giga.

Czy moze ktos wstawil wiekszy i mu dziala ? :slight_smile:

Pozdrawiam

podaj linka do tej strony bo coś nie chce mi się wierzyć. Jak masz zainstalowany SP2 do Win XP nie powinno być problemów z zainstalowaniem większego dysku niż 160Gb. Dla pewności wypadało by uaktualnić Bios płyty głównej.

@Kabut0

Dziekuje za szybka odpowiedz :slight_smile:

to link do stronki

http://global.msi.com.tw/index.php?func … =&cat3_no=

Mam legalnego windowsa z Sp2 i wieloma poprawkami, z oczywistych powodow zalezalo by mi na wiekszym dysku, z oczywistych powodow nie chcial bym rowniez zakupic HDD ktorego moglbym pozniej polozyc sobie na polke :slight_smile:

Sciagnalem juz najnowszy bios do plyty, zainstaluje go w razie potrzeby

Pozdrawiam

nie wierzę żeby ta płyta obsługiwała dyski do 160Gb. To jakaś bzdura chipset masz jeden z lepszych więc nie powinno być problemu Zainstaluj najnowszy Bios, najnowsze sterowniki do płyty. Udaj się z kompem do porządnego sklepu i powiedz że kupisz u nich dysk jak pozwolą ci sprawdzić na miejscu czy dysk jest choćby wykrywany (jeżeli tak to czy wykrywana jest rzeczywista pojemność dysku).

ok tak zrobie dzieki