MSI KT4AV i procesor

Witam, zamówiłem procesor http://www.allegro.pl/item831073885_procesor_amd_athlon_barton_3000_xp_fvat_gwar.html do mojego komputera. Aktualnie posiadam:

Zasilacz: Yamo 350W.

Ram: 2x DDR 400mhz.

Płyta główna: MSI KT4AV Socket A.

Procesor: AMD Athlon 1800+.

Czy mój sprzęt pociągnie ten procesor bez jakichkolwiek problemów? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Nie powinien mieć problemów, jednak marka zasilacza nie zachwyca.

No dobrze, a więc jutro będę wszystko montował. Mam jeszcze parę pytań, mianowicie, nie mogę odkręcić wiatraka pod którym jest radiator. Żaden śrubokręt nie pasuje, tak właściwie to on nie jest nigdzie podłączony (chyba zintegrowany z radiatorem). Czy jak będę montować nowy procesor, to po prostu wyjmuję stary, zakładam nowy i po kłopocie? Po włączeniu komputera wszystko będzie w porządku, czy będę musiał coś instalować, bądź przestawiać w biosie?

Przestawić w biosie + nałożenie nowej dobrej pasty na nowego proca.

W której zakładce biosa będę mógł to przestawić?

W biosie raczej nic nie będziesz musiał przestawiać bo jeżeli płyta obsługuje procesor to go ustawi automatycznie.Jeżeli masz zamiar używać chłodzenia które miałeś do tej pory musisz usunąć z niego dokładnie starą pastę i przeczyścić spirytusem lub specjalnym środkiem powierzchnie radiatora,która przylega do procesora.Na nowy procesor nakładasz równomiernie cienką warstwę pasty i zakładasz chłodzenie.

Z procesorem który wybrałeś płyta nie będzie miała problemów,(były też z FSB400 i taki by nie ruszył),ale zasilacz,nie wiem co to za cudo ale poszperałem w internecie i sama jego cena nic dobrego nie wróży.