MSI P6N SLI Platinum karta dzwiękowa

(Roborobak) #1

Bry :slight_smile:

Mam płytę główna MSI P6N SLI Platinum i na niej jest zintegrowana karta dzwiękowa i moje pytanie jest takie: Czy warto dokupić jakąś kartę dzwiękową i jak tak to jaką?

(Kamil2993) #2

Creative SB X-fi Xtreme Audio , jak najbardziej polecam.

(adam749) #3

Zależy pod jakie głośniki i ile masz na to hajs.

(Kamil2993) #4

Jak chcesz kupić głośniki z [tych 2.1], to polecam Creative Gigaworks T40.

(Roborobak) #5

Myślałem o głośnikach Logitech X-540 (może polecacie mi jakieś inne w podobnej cenie? Zależy mi na głośnokach 5.1 bo mam na nie warunki w pokoju tzn gdzie je postawić by były ustawione prawidłowo i na odpowiedniej wysokości i to właśnie do nich zastanawiam się nad kartą dzwiękową, mam jeszcze starego livea 5.1.

(Darth ReX) #6

Jak masz SB Live! 5.1, to ja nie widzę sensu inwestowania w kartę dźwiękową... To bardzo dobra karta dźwiękowa mimo paru lat na karku. Lepiej tą kasę włożyć w głośniki...

(Sk91) #7

a logitechy x-540 sa chyba najlepsze w tej cenie, sam je zamawiam.

(Roborobak) #8

jest możliwość podłączenia ich do xboxa 360? On ma tylko optyka a wiem ze Z-5500 ma jakiś wewnętrzny dekoder i można bezposrednio podłączyć, a do x-540 coś mozna dokupic jakis dekoder czy cos? (Nie znam sie za bardzo na Audio stąd te pytania:))

(Sk91) #9

http://peb.pl/microsoft/308480-xbox-360 ... 5-1-a.html

(Roborobak) #10

Tu jest opisany sposób na podłączenie konsoli z 2 czinczów lewy - prawy do głośników 2.1, Ja chcę podłączyć głośniki do wyjścia optycznego.

Znalazłem takie coś http://forum.pclab.pl/t336045.html i zdaje się ze nie ma możliwości by tak zrobić jak chcę.

(Roborobak) #11

Czyli ta karta dzwiękowa zintegrowana na tej płycie za którą dałem 600 zł jest takiej jakości że lepsza by była sb lave 5.1? lol

(Himmak5g) #12

No a myślisz ze jak cos jest wbudowane od razu to musi byc złe. Nie zawsze tak jest chodź często.

(Roborobak) #13

Myślałem że karte zintegrowana na tej płycie mam wystarczająco dobrą... Też dlatego kupilem jakąś lepszą bym już karty dzwiękowej w przyszłości nie musiał kupować. Więc Moje pytanie pozostaje: czy karta dzwiękowa na płycie jest wystarczająco dobra czy lepiej kupić coś lepszewgo i jak już to co. Głównie gram na słuchawkach Fatal1TY i słucham muzyki. Planuję w przyszłości kupić jakiś zestaw 5.1 może z-5500...

(Himmak5g) #14

To kup a potem zobacz czy działa. Jak nie to karta dźwiękowa nie taki duży wydatek

(Roborobak) #15

Do tych głośników polecicie Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme GAMER ?