Msi recovery system, problem po formacie c i reinstalacji

Witam, proszę o pomoc, od kilku dni mam problem z laptopem msi. Opisywalem problem na forum wcześniej lecz dotyczyl innej kwestii, doszedlem do malego przelomu, gdyz doslano mi plyty recovery do msi, dzieki ktorym sformatowalem dysk c i wgralem na nowo viste, w trakcie prawidlowej instalacji pokazuje się ekran z tlem niebiesko zielonym charakterystycznym dla visty oraz napis - Please wait while Windows continues setting up your computer. I tu pojawia sie problem poniewaz ekran nie ulega zmiania od godziny jak nie dluzej, nie wiem czy zrobilem cos zle, czy cos powazniejszego jest z tym laptopem… Proszę o jak najszybszą pomoc. Pozdrawiam.

ps. Jezeli proces przebiega prawidlowo to ile moze trwac ta kontynuacja ustawień przez windowsa ?

Hej,

Prawdopodobnie komputer po prostu się przywiesił. Proponuję wyłączyć go na guziku i uruchomić ponownie. Przywracanie powinno uruchomić się ponownie od tego samego momentu.

W zależności od tego, jak szybki procesor jest w komputerze. Ale nie więcej niż kilka minut.

Pozdrawiam,

Dimatheus